X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Witold Waszczykowski

Tusk na czele Unii. Politycy o zmianach w kraju: chaos, kontynuacja wizji, przyspieszone wybory?

Powołany na unijne stanowisko premier polskiego rządu musi złożyć dymisję, a jego funkcja powierzona zostanie innemu politykowi. Kto ją obejmie i czy te zmiany oznaczają polityczną burzę w Polsce i wewnątrz PO? W Jedynce na temat wyboru Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej debatowali Witold Waszczykowski, Adam Szejnfeld i Jerzy Wenderlich.
Zobacz więcej na temat:  Adam Szejnfeld Donald Tusk Donald Tusk przewodniczącym Rady Europejskiej Jerzy Wenderlich Witold Waszczykowski

Komisja śledcza w sprawie WSI? PO raczej na "tak", PiS: to wrzutka polityczna

Sejm debatował nad wnioskiem Twojego Ruchu o powołanie komisji śledczej do zbadania likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Elżbieta Radziszewska mówiła w Trójce, że PO skłania się do poparcia projektu. Z kolei Witold Waszczykowski uważa, że cała sprawa ma związek ze zbliżającymi się wyborami.
Zobacz więcej na temat:  Antoni Macierewicz Elżbieta Radziszewska PiS Platforma Obywatelska polityka Witold Waszczykowski WSI