Polskie Radio
Section05

gry

Trendy w branży gier i technologii na 2018 rok

W magazynie nowych technologii prognozy co w świecie technologii i gier przyniesie nam najbliższe 12 miesięcy. O nowych możliwościach, które zyskamy dzięki sztucznej inteligencji i technice 5G, mówił Konstanty Młynarczyk, redaktor naczelny serwisu Chip. Natomiast Paweł Olszewski z serwisu Polygamia i Tadeusz Zieliński ze studia Flying Wild Hog wskazali najważniejsze tytuły gier, na które warto czekać.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 gry wideo gry komputerowe nowe technologie sztuczna inteligencja

Ruszył maraton kodowania gier Slavic Game Jam w Warszawie

W sobotę rozpoczęła się trzecie edycja Slavic Game Jam 2017, czyli największego w Polsce maratonu kodowania gier. Jego uczestnicy pracują nad grą na zadany temat. Na przygotowanie projektu działającej gry mają 48 godzin. Finał akcji w niedzielę. Gośćmi audycji 24 Poziom – Magazyn Nowych Technologii byli organizatorzy wydarzenia: Aleksandra Lato, Jakub Nietupski i Kacper Domański.
Zobacz więcej na temat:  nowe technologie Warszawa gry komputerowe

Pinball Station w Warszawie - interaktywne muzeum flipperów

W otwartym niedawno Pinball Station każdy może przyjść i po kupieniu biletu grać do upadłego (lub zamknięcia lokalu). Na gości czeka kilkadziesiąt maszyn, a kolekcja ma z czasem się rozwijać, w planie jest także wprowadzenie rozgrywek ligowych, a we wrześniu także mistrzostwa Polski. O flipperach mówili magazynie nowych technologii 24. Poziom Paweł  Nowak z Pinball Station, prezes Stowarzyszenia Fanów Flipperów Jacek Wenda i flipperowy gracz Daniel Nowak.
Zobacz więcej na temat: