X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Euro 2012

Euro 2012 - zdążymy?

Jeżeli chodzi o infrastrukturę sportową, UEFA określa termin gotowości tych obiektów na połowę roku 2010. Oczywiście, UEFA ma świadomość, że mogą nastąpić jakieś poślizgi, dlatego jest to praktycznie dwa lata przed mistrzostwami. Ale to jest ważne też z tego względu, że te stadiony trzeba sprawdzić, że tak powiem, w działaniu, sprawdzić, jak one funkcjonują,.
Zobacz więcej na temat:  Euro 2012 Piłka nożna Sygnały Dnia POLSKA uefa Ukraina Europa

Polskie Radio w Komitecie Organizacyjnym Euro 2012

Po to są media, żeby wskazywać palcem, że coś jest nie tak, coś można zrobić lepiej, inaczej i powinno się tak robić. Ale również to jest impuls dla samych mediów publicznych, żeby się rozwijać technicznie i żeby być przygotowanym do tej wielkiej imprezy. Myślę, że to dobrze podziała i na modernizację kraju, i na modernizację samego Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Euro 2012 Piłka nożna Krzysztof Czabański Sygnały Dnia POLSKA Europa Andrzej Janisz