X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Katar

Kryzys w Katarze. Co dalej z gazem dla Polski?

Śledczy z USA, jak donosi CNN, podejrzewają, że za kryzysem wokół Kataru mogą stać rosyjscy hakerzy. Rosjanie mieli umieścić w zasobach katarskiej agencji prasowej fałszywe proirańskie wypowiedzi emira Kataru. Tymczasem Rosja odpiera zarzuty i odbija piłeczkę. Kto naprawdę stoi za kryzysem i czy zagrożone są polskie interesy? Polska sprowadza z Kataru skroplony gaz ziemny (LNG).
Zobacz więcej na temat:  Katar hakerzy USA Rosja gaz ziemny TYLKO U NAS

Trump: arabscy liderzy mówili, że Katar popiera radykalizm

Prezydent USA Donald Trump poinformował na Twitterze, że podczas szczytu w Rijadzie arabscy liderzy wskazywali na Katar jako sponsora radykalnych ideologii. W trakcie wizyty na Bliskim Wschodzie Trump zażądał zakończenia wspierania terroryzmu i ekstremizmu. Wcześniej m.in. sekretarz stanu USA stwierdził, że decyzje niektórych krajów w odniesieniu do Kataru raczej nie uderzą w walkę z terroryzmem.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Katar USA Stany Zjednoczone Arabia Saudyjska