X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Katar

Kolejne kraje zrywają stosunki dyplomatyczne z Katarem

Kraje Bliskiego Wschodu przyłączają się do bojkotu Kataru. Po tym jak Arabia Saudyjska i Zjednoczone Emiraty Arabskie zerwały stosunki dyplomatyczne z Dohą, w sumie decyzję taką podjęło siedem państw. Ma to być protest wobec rzekomego wspierania terroryzmu przez Katar. Władze tego kraju twierdzą z kolei, że to decyzja niesprawiedliwa i oparta na fałszywych informacjach. Sytuację w audycji Świat w Powiększeniu komentował Jan Natkański, wieloletni ambasador w krajach arabskich.
Zobacz więcej na temat:  Arabia Saudyjska Katar Państwo Islamskie Iran USA Bliski Wschód

Katar odcięty od świata. "Bliski Wschód tworzy się na nowo"

Już siedem państw arabskich zrywa stosunki z Katarem. To przymiarka do budowy nowego Bliskiego Wschodu, który ukształtuje się po upadku Państwa Islamskiego - uważa Michał Żakowski. Jego zdaniem, Arabia Saudyjska - inicjator bojkotu, i Zjednoczone Emiraty Arabskie chcą być motorem tych zmian, a akcja przeciw Katarowi, to również ostrzeżenie dla Iranu.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Grzegorz Ślubowski Więcej świata Wielka Brytania terroryzm Katar Stany Zjednoczone Bliski Wschód Azja

Saudyjczycy i inni zrywają kontakty z Katarem

Kolejne kraje Bliskiego Wschodu przyłączają się do bojkotu Kataru. Po tym jak Arabia Saudyjska i Zjednoczone Emiraty Arabskie zerwały stosunki dyplomatyczne z Dohą, w sumie decyzję taką podjęło siedem krajów. Ma to być protest wobec rzekomego wspierania terroryzmu przez Katar. Władze tego kraju twierdzą z kolei, że to decyzja niesprawiedliwa i oparta na fałszywych informacjach.
Zobacz więcej na temat:  ropa naftowa Katar Arabia Saudyjska