Polskie Radio
Section05
Klaudia Jachira

Jachira: KO jest najlepsza w jednym - milczeniu i braku rozmowy wewnątrz klubu

- Mam świadomość, że zaraz spotkam się z zarzutem, że piorę brudy publicznie, ale od miesiąca nikt nie zrobił prania, a trochę się już tego nazbierało - powiedziała poseł Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira w nagraniu, które zaadresowała do kierownictwa swojego ugrupowania. Polityk odnosi się także do ruchu, który miał inaugurować Rafał Trzaskowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koalicja obywatelska polityka Klaudia Jachira Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska

"Chcą zaistnieć, to daje im rozgłos". Dr Trzeciak o politykach robiących happeningi

- Coraz więcej polityków idzie w kierunku happeningów, które dają im rozgłos. Coś, co jeszcze kilkanaście czy kilka lat temu nie mieściło się w ramach kultury parlamentarnej, dziś dla niektórych jest formą nie tylko komunikacji, ale też zaistnienia - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Sergiusz Trzeciak, ekspert ds. komunikacji strategicznej. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 koalicja obywatelska lewica Magdalena Złotnicka Klaudia Jachira polityka

Kidawa-Błońska poparła kary finansowe dla posłów KO za "obronę konstytucji"

Kandydatka PO na prezydenta, Małgorzata Kidawa-Błońska, poparła kary finansowe dla posłów KO, którzy rozwinęli w Sejmie szalik "Konstytucja" - podaje czwartkowa "Rzeczpospolita". Gazeta dotarła do uzasadnienia kary.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Małgorzata Kidawa-Błońska Sejm Klaudia Jachira koalicja obywatelska kary finansowe kary Elżbieta Witek Marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty Piotr Zgorzelski