Polskie Radio
Section05
Krzysztof Sobolewski

K. Sobolewski: dymisja M. Banasia nie wpłynęła do Sejmu

- Kancelaria Sejmu zaprzeczyła doniesieniom o wpłynięciu dymisji Mariana Banasia. Nie było czegoś takiego. Taki dokument każdy może sobie dziś wygenerować - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Krzysztof Sobolewski, odnosząc się do publikacji w DGP screenu rzekomej rezygnacji szefa NIK.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Eliza Olczyk Prawo i Sprawiedliwość Krzysztof Sobolewski Marian Banaś Najwyższa Izba Kontroli

Krzysztof Sobolewski o reparacjach: temat nie jest zamknięty

Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości, powiedział w "Sygnałach dnia", że temat niemieckich reparacji wojennych należnych Polsce nie jest zamknięty. W niemieckich mediach ukazały się teksty tamtejszych historyków, mówiące o tym, że do tej pory nasz kraj nie otrzymał należnych rekompensat za straty wojenne. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka reparacje wojenne Niemcy Krzysztof Sobolewski

Andrzej Duda kandydatem PiS na prezydenta. Krzysztof Sobolewski: to pewne

Dzień po wyborach do parlamentu przystępujemy do ostatniego, czwartego skoku, do wyborów prezydenckich - powiedział w poniedziałek w Rzeszowie szef komitetu wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Zaapelował też do zwolenników ugrupowania o mobilizację przed kampanią prezydencką.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda wybory prezydenckie wybory w Polsce Prawo i Sprawiedliwość PiS Krzysztof Sobolewski prezydent