X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Małgorzata Gosiewska

Dwa zamachy w Londynie. Jak poradzić sobie z terroryzmem?

Należy powtórzyć ”Europo obudź się” - mówiła posłanka PiS Małgorzata Gosiewska, komentując ataki, do których doszło w stolicy Wielkiej Brytanii. Poseł Kukiz'15 Paweł Grabowski przypomniał o zamachu w Manchestrze. Poseł PO Andrzej Czerwiński uważa, że rozwiązania dla problemu terroryzmu trzeba poszukiwać w europejskiej wspólnocie. W zamachach w Londynie zginęło 7 osób, 48 zostało rannych.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Grzesiowski Andrzej Czerwiński Małgorzata Gosiewska Londyn POLSKA

"Atak na konsulat w Łucku to akt terrorystyczny"

- Chętnych do przeprowadzania prowokacyjnych działań jest wielu. Uważam, że ochrona placówek to jedno, natomiast służby ukraińskie w porozumieniu z polskimi powinny zająć się środowiskami, z których te osoby się wywodzą - powiedziała na antenie Jedynki Małgorzata Gosiewska, wiceprzewodnicząca sejmowej komisji spraw zagranicznych.
Zobacz więcej na temat:  Ukraina Małgorzata Gosiewska terroryzm POLSKA Rosja Krzysztof Grzesiowski