X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
PARP

Polskie firmy w międzynarodowych przetargach

Polskie firmy coraz częściej uczestniczą w międzynarodowych przetargach publicznych. Wiceprezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Nina Dobrzyńska powiedziała, że proces ten wygląda „obiecująco”. Gośćmi audycji Rządy Pieniądza byli Mariusz Pawlak (Związek Przedsiębiorców i Pracodawców), Przemysław Kwiecień (X-Trade Brokers) i Jarosław Nowrotek (Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczej).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Orlen PARP gospodarka polska przemysł inwestycje zagraniczne

Na podbój zagranicznych rynków: jakie wsparcie dla firm?

Polscy eksporterzy coraz lepiej radzą sobie na zagranicznych rynkach. Jednak nadal większość swoich produktów czy usług lokują w krajach Unii Europejskiej. W podboju tych dalszych przyda im się więc wparcie, a na takie mogą liczyć ze strony Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, mówi w rozmowie z Naczelną Redakcją Gospodarczą Polskiego Radia Michał Polański z PARP.
Zobacz więcej na temat:  eksport firmy PARP Justyna Golonko lubię bo polskie

Polskie firmy staną się czempionami w swoich niszach?

Ponad tysiąc metrów kwadratowych powierzchni ma mieć polskie stoisko na targach przemysłowych, które odbędą się w Hanowerze. Swoje innowacyjne produkty i rozwiązania przedstawi na nim 11 polskich firm, osiem regionów, 5 specjalnych stref ekonomicznych. W sumie na targach zaprezentuje się jednak około 200 polskich firm, licząc też start-upy. W tym roku to Polska jest krajem partnerskim Hannover Messe, co stanowi dodatkowo niepowtarzalną okazję do promocji i pokazania tego, co mamy najlepsze.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA promocja Hannower Sylwia Zadrożna Elżbieta Szczerbak Karolina Mózgowiec firmy przemysł targi PARP