X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Ryszard Żółtaniecki

Dziennikarka o "polskim i nazistowskim reżimie". Komentarze

- Na tym etapie należy to zignorować, a po zakończeniu konferencji podjąć odpowiednie prawne kroki wobec stacji, którą reprezentuje Andrea Mitchell - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 dr Ryszard Żółtaniecki, były dyplomata, wykładowca Collegium Civitas. Mówił on reakcji, na jaką zasugują słowa reporterki o "polskim i nazistowskim reżimie".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 konferencja bliskowschodnia Bliski Wschód USA polityka zagraniczna USA Polityka zagraniczna Polski Warszawa Europa ŚWIAT Ameryka Ryszard Żółtaniecki Zbigniew Lewicki

"Polska powinna walczyć o to, by KE się nie skompromitowała"

- Polsce powinno zależeć na tym, by Komisja Europejska się nie skompromitowała. Przegrany partner jest partnerem groźnym. Ktoś, kto odchodzi od stołu negocjacyjnego, od stołu konfrontacji sfrustrowany - będzie szukał rewanżu – powiedział w Polskim Radiu 24 socjolog, były dyplomata dr Ryszard Żółtaniecki. Odniósł się w ten sposób do sporu na linii Polska – Komisja Europejska dotyczącego praworządności i reformy sądownictwa w naszym kraju.  
Zobacz więcej na temat:  Komisja Europejska Unia Europejska reforma sądownictwa Sąd Najwyższy Trybunał Konstytucyjny Prawo i Sprawiedliwość Ryszard Żółtaniecki

Jak odpowiadać na antypolskie kampanie. Debata PR24

- To więcej niż wojna informacyjna. To zmasowany atak na strategiczną pozycję, którą zaczęliśmy zdobywać – powiedział w Debacie Polskiego Radia 24 w kontekście sporu Polska-Izrael dyplomata, były ambasador dr Ryszard Żółtaniecki. O tym, w jaki sposób nasz kraj może odpowiadać na antypolskie kampanie, a także reagować na aktualny kryzys w relacjach izraelsko - polskich broniąc zarazem prawdy historycznej, rozmawiali także amerykanista Artur Wróblewski (Uczelnia Łazarskiego) i ekspert ds. międzynarodowych Jarosław Guzy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Izrael Holokaust IPN Świadkowie Holokaustu polityka historyczna USA Rosja wojna hybrydowa Jarosław Guzy II wojna światowa Ryszard Żółtaniecki Artur Wróblewski