Polskie Radio
Section05
Święta różne

5 wyzwań pracy drogowca i transportowca

Branża transportowa to kluczowy element gospodarki. Wpływa na nasze życie w wielu wymiarach – zapewnia m.in. przemieszczenie towarów i osób w granicach kraju i poza jego granicami. Praca w tej branży jest wyjątkowa i ma wiele odcieni. Jakich? Przedstawiamy 5 wyzwań pracy drogowca i transportowca!
Zobacz więcej na temat:  kierowca kierowcy Radio kierowców motoryzacja samochody Polskie Radio Kierowców samochód drogi Europa ŚWIAT POLSKA HISTORIA PRL święta Święta różne

Świętujemy Dzień Radia. Polskie Radio przygotowało specjalne programy

11 kwietnia obchodzimy w Polsce Dzień Radia. Jego celem jest podkreślenie roli tego środka przekazu w naszym życiu. Radio, choć ma wielu konkurentów, wciąż ma największy zasięg, dociera do najodleglejszych zakątków globu. Służy komunikacji, edukuje i bawi. Pełni ważną funkcję jako środek wczesnego ostrzegania o zagrożeniach i katastrofach, a także przekazu informacji o nadchodzącej pomocy.
Zobacz więcej na temat:  dzień radia Polskie Radio Święta różne POLSKA społeczeństwo

103. rocznica powstania policji. Insp. Ciarka: nie wyobrażam sobie, żeby w tych czasach nie szanować munduru

- Nie wyobrażam sobie, by w tak trudnych czasach, patrząc na to, co dzieje się na wschodzie, można było nie szanować munduru, policji i innych służb - powiedział w Polskim Radiu 24 insp. Mariusz Ciarka, rzecznik Komendanta Głównego Policji.
Zobacz więcej na temat:  policja polska Święta różne koncert historia Polski Dwudziestolecie międzywojenne bezpieczeństwo POLSKA służby i bezpieczeństwo Polskie Radio 24