Polskie Radio
Section05
W POLSKIM RADIU

Oświadczenie Polskiego Radia ws. Michała Fabisiaka

W związku z nieprawdziwymi informacjami, jakie pojawiają się w mediach na temat Michała Fabisiaka informujemy że dziennikarz ten nie był zmuszany do publikowania źródła swoich informacji ani podawania do publicznej wiadomości personaliów informatora. Pan Michał Fabisiak nie dopełnił swych obowiązków i nie poinformował przełożonych o zamiarze opublikowania sondażu - rzekomo zleconego przez PiS.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio W POLSKIM RADIU

Nagroda Rady Programowej Polskiego Radia przyznana [WIDEO]

Dorota Truszczak z radiowej Jedynki oraz profesor Andrzej Nowak - historyk związany z Uniwersytetem Jagiellońskim i Instytutem Historii PAN, zostali nagrodzeni przez Radę Programową Polskiego Radia za 2016 rok. Laureaci zostali wyróżnieni za cykl "Historia żywa" emitowany na antenie Programu 1 Polskiego Radia. Nagrodę wręczył Jacek Sobala - prezes zarządu Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Andrzej Nowak Dorota Truszczak W POLSKIM RADIU

Nagrody za debiuty w Teatrze Polskiego Radia przyznane

Nagrodę Arete za najlepszy debiut aktorki w Teatrze Polskiego Radia wręczył Agacie Skórskiej przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański. Statuetkę Don Kichota za najlepszy debiut reżyserski otrzymał dramatopisarz i reżyser Mateusz Pakuła. Nagrodę wręczył przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiego Radia Andrzej Rogoyski.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Teatr Polskiego Radia Martyna Podolska Krzysztof Czabański KULTURA TEATR