X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Wiktor Ross

Ukraina w NATO? Prezydent Poroszenko chce referendum

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko zapowiedział, że zorganizuje referendum w sprawie przystąpienia Ukrainy do NATO. Podkreślił, że w ostatnim czasie poparcie obywateli Ukrainy dla takiego planu wzrosło z 16 do 54 proc. O tym czy nacisk w postaci referendum to realna próba wpłynięcia na politykę szeroko rozumianego Zachodu wobec Ukrainy, czy desperacki gest bez znaczenia starał się odpowiedzieć w Polskim Radiu 24 Wiktor Ross, Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  Ukraina NATO Rosja Jens Stoltenberg Wiktor Juszczenko Petro Poroszenko Wiktor Ross

Rosja zagraża Polsce? "Putin doszedł do ściany"

44 proc. Polaków uważa, że Rosja istotnie zagraża bezpieczeństwu Polski. 35 proc. jest przeciwnego zdania - wynika z sondażu TNS Polska przeprowadzonego dla Polskiego Radia 24. O rzeczywistym zagrożeniu ze strony Rosji dyskutowali w Debacie Poranka dyplomata Wiktor Ross (Collegium Civitas), Jerzy Maria Nowak (były ambasador RP przy NATO) i Maciej Jastrzębski (korespondent Polskiego Radia w Moskwie).
Zobacz więcej na temat:  Maciej Jastrzębski POLSKA Rosja Wiktor Ross

Nagrody dla liderów wolnej Białorusi. "Teraz kolejne zadania przed wami"

Niezależny portal Karta'97 wręczył nagrody dla wybitnych osobowości społeczności demokratycznej na Białorusi. W tym roku otrzymali je "za osobiste męstwo” dziennikarka Swietłana Kalinkina, były więzień polityczny Ihar Aliniewicz, inicjatywa studencka z Mińska "Studenty protiw”, a za "odwagę w twórczości artystycznej” - zespół Krambambula, którego liderem jest Liawon Wolski.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś prawa człowieka Raport Białoruś Wiktor Ross wolność słowa Zbigniew Bujak