X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Wojska Obrony Terytorialnej

Szef MON: wasza służba stanowi olbrzymią wartość dla Polski

Premier Mateusz Morawiecki i minister obrony Mariusz Błaszczak wzięli udział w uroczystości złożenia przysięgi żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej w 2. Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej imienia majora Hieronima Dekutowskiego "Zapory". Szef MON podkreślił, że są oni spadkobiercami tych, którzy walczyli o wolność i bezpieczeństwo Polski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak Wojska Obrony Terytorialnej

Kolejne przysięgi ochotników do WOT. "Formacja się rozrasta"

- Jestem orędownikiem tworzenia silnego korpusu podoficerów. Podoficerowie to kręgosłup armii. Bez kręgosłupa ciężko się chodzi, ciężko wykonuje się poszczególne czynności, pojawiają się pewne dysfunkcje, niemożności. Jeżeli korpus podoficerski jest sprawny, wówczas organizm zwany armią funkcjonuje dobrze, prężnie – powiedział w audycji Cafe Armia Andrzej Wojtusik z dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej.
Zobacz więcej na temat:  Wojska Obrony Terytorialnej wojsko