X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Wojska Obrony Terytorialnej

A. M. Siarkowska: PO świadomie dąży do likwidacji WOT

- Włączenie Wojsk Obrony Terytorialnej do wojsk operacyjnych, jak postuluje w swoim programie Platforma Obywatelska, to tak naprawdę likwidacja tych oddziałów - powiedziała Anna Maria Siarkowska, kandydatka z listy Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych. - WOT są konieczne do zapewnienia Polsce zdolności obronnej - zaznaczyła.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Michał Rachoń Wojska Obrony Terytorialnej armia wojsko Wojsko Polskie POLSKA

Szef MON: dopóki rządzi PiS Wojska Obrony Terytorialnej nie zostaną zlikwidowane

- Jestem przekonany, że wy żołnierze dzięki swojemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu jesteście w stanie zapewnić naszej ojczyźnie bezpieczeństwo - powiedział szef MON Mariusz Błaszczak podczas uroczystej przysięgi wojskowej 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej w Olszynce Grochowskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mariusz Błaszczak Ministerstwo Obrony Narodowej wojsko Wojsko Polskie armia Wojska Obrony Terytorialnej

Grupa żołnierzy WOT wyruszy do USA na zlot harcerstwa

- Z Polski na zlot harcerzy leci ich ok. 1500 harcerzy. Chcemy wspierać ich tam na miejscu. Planujemy również duże spotkania tego typu w naszym kraju i współpracujemy z harcerzami w tym zakresie - powiedział płk Marek Pietrzak z Wojsk Obrony Terytorialnej. Gościem audycji był również szeregowy Marek Załuski, który jest również ratownik medyczny. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wojsko Wojska Obrony Terytorialnej harcerstwo