Polskie Radio
Section05
budzik

"Dajemy radę". Ewa Błaszczyk o Fundacji "Akogo?" i niesieniu dobra

Fundacja "Akogo?" pomaga już przez blisko 21 lat, natomiast od kilku tygodni w Warszawie działa klinika "Budzik" dla dorosłych. - Pierwszy pacjent został przyjęty 1 kwietnia - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Ewa Błaszczyk, prezes fundacji i popularna aktorka. Jak wygląda codzienna praca na rzecz osób, które wymagają rehabilitacji po ciężkich urazach neurologicznych?
Zobacz więcej na temat:  Wojciech Urban zdrowie Ewa Błaszczyk Fundacja Akogo? budzik

Pierwsza pacjentka wybudzona w klinice Budzik wzięła ślub. Ewa Błaszczyk złożyła gratulacje młodej parze

Pierwsza osoba, która została wybudzona w klinice Budzik dla dzieci przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie wzięła ślub. - Myślę, że doceniacie wartość życia po tych wszystkich przeżyciach, jakie miały miejsce. Bądźcie spokojni i szczęśliwi - powiedziała, składając gratulacje młodej parze, Ewa Błaszczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Ewa Błaszczyk Fundacja Akogo? zdrowie budzik

Polskie Radio 24 Prof. Maksymowicz: klinika Budzik gotowa do przyjęcia Polaka z brytyjskiego szpitala

Profesor Wojciech Maksymowicz z kliniki Budzik dla dorosłych w Olsztynie ponowił w Polskim Radiu 24 deklarację o gotowości przyjęcia przez jego placówkę Polaka w śpiączce, przebywającego w brytyjskim szpitalu. Polskie władze czynią starania. by można było przetransportować mężczyznę do kraju.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA społeczeństwo zdrowie medycyna szpital budzik lekarz Anglia Wielka Brytania Plymouth Krzysztof Grzybowski