X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
finanse osobiste

Strona społeczna pozytywnie o PPK, ale ma uwagi

Strona społeczna pozytywnie oceniła projekt ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Jak napisano we wspólnym stanowisku, program może przyczynić się do poziomu oszczędności gospodarstw domowych, a także poprawić ich strukturę i efektywność gromadzenia środków. Ekspert Konfederacji Lewiatan Robert Lisicki podkreśla jednak, że w projekcie potrzebne są dalsze zmiany.
Zobacz więcej na temat:  pracownik finanse osobiste emerytura

Czy program dopłat do najmu będzie "game changerem"?

W Sejmie kończą się pracę nad dopłatami do najmu. Program ma realizować dwa główne cele: pomóc tym gospodarstwom, które mają trudności w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych, a także zachęcić inwestorów do kupowania mieszkań pod wynajem. O konsekwencjach jego wprowadzenia Błażej Prośniewski rozmawiał z Janem Dziekońskim, prezesem Mzuri Investments, firmy inwestującej w nieruchomości.
Zobacz więcej na temat:  finanse osobiste Błażej Prośniewski wynajem mieszkań mieszkania na wynajem

Spłata jednego kredytu drugim. Czym jest spirala zadłużenia?

W naszym kraju systematycznie rośnie liczba dłużników. Obecnie około 80 kredytobiorców i pożyczkobiorców posiada więcej niż 10 aktywnych kredytów do spłaty. Część z nich jest już przeterminowana. Tylko w pierwszym kwartale tego roku przybyło nam 176 tysięcy niesolidnych dłużników - osób zalegających ze spłatą co najmniej 200 złotych przez 30 dni lub więcej. Od takiej sytuacji już prosta droga do wpadnięcia w spiralę zadłużenia. Czym jest to zjawisko?
Zobacz więcej na temat:  finanse osobiste długi Elżbieta Szczerbak