X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
kredyt walutowy

Podsumowanie Dnia: przeglądu ministerstw ciąg dalszy

Spotkania premier Beaty Szydło z szefami resortów zdrowia oraz rodziny, pracy i polityki społecznej, decyzja sądu ws. sprawiedliwego kursu kredytu frankowego i spór dotyczący oceny kryzysu sejmowego. To najważniejsze wydarzenia, które komentowaliśmy w audycji Podsumowanie Dnia.
Zobacz więcej na temat:  Beata Szydło KNF Kukiz'15 rząd Beaty Szydło Konstanty Radziwiłł Elżbieta Rafalska Sejm protest kredyt walutowy służba zdrowia NFZ PiS Rafał Wójcikowski Wojciech Reszczyński

Sąd po stronie frankowiczów. Tylko co to dla nich oznacza?

Komisja Nadzoru Finansowego, która przygotowywała dane do prezydenckiej ustawy dotyczącej frankowiczów, będzie musiała wykazać, jak liczyła tak zwany sprawiedliwy kurs. Tak wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie komentuje Stowarzyszenie „Stop Bankowemu Bezprawiu”. Innego zdania jest sama Komisja. Według niej, Sąd jedynie zarzucił KNF bezczynność w rozpatrywaniu wniosku o udostępnienie informacji publicznej i zalecił jego rozpatrzenie. A to nie oznacza zobowiązania do wyliczenia tzw. sprawiedliwego kursu.
Zobacz więcej na temat:  frank szwajcarski Błażej Prośniewski kredyt walutowy kredyt hipoteczny banki