Polskie Radio
Section05
Patryk Vega

Film fabularny "Putin" Patryka Vegi. "Agenci wywiadu próbowali skorumpować moją ekipę"

Najnowszym dziełem Patryka Vegi jest anglojęzyczny film fabularny "Putin", który w bezkompromisowy sposób pokazuje biografię Władimira Putina na przestrzeni 60 lat. Jeszcze przed premierą tej produkcji - ta planowana jest w pierwszej połowie 2024 r., film stał się obiektem zainteresowania rosyjskich służb specjalnych. Jak mówi PAP Life, Patryk Vega, agenci wywiadu próbowali skorumpować jego ekipę i kupić scenariusz "Putina" lub roboczą kopię filmu. Oferowali nawet 200 tys. dolarów za taki materiał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA FILM Patryk Vega społeczeństwo Władimir Putin

Tekieli o filmie "Oczy diabła": niektórzy chcieliby temat w nim poruszony rozwodnić i przykryć

- Film spotkał się z niezwykłym hejtem, co mnie mocno zaskoczyło. Jeśli ktoś chce pokazać temat krzywdzenia niewinnych dzieci, to powinien być za to nagradzany, a okazało się, że na reżysera wylała się fala hejtu - powiedział publicysta Robert Tekieli.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA społeczeństwo Ryszard Gromadzki Robert Tekieli Patryk Vega handel ludźmi dzieci

M. Sawicki: nie można budować koalicji anty-PiS

- Nie można budować koalicji na anty-PiS. Musi być program, a Koalicja Polska ma swój program. Naszym kandydatem na premiera jest lider PSL - deklarował na antenie PR24 Marek Sawicki z Polskiego Stronnictwa Ludowego. - PO chyba za bardzo zapatrzyła się na PiS - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marek Sawicki PSL Platforma Obywatelska Władysław Kosiniak-Kamysz wybory w Polsce Antoni Trzmiel Wojciech Smarzowski Patryk Vega Frans Timmermans