Polskie Radio
Section05

polityka

Uchylenie immunitetu Macierewicza. Będzie potrzebny więcej niż jeden wniosek?

- Prokuratorzy prowadzący śledztwa ws. Antoniego Macierewicza przejmą we wtorek całą dokumentację, aby się z nią zapoznać. Nie wiem, ile czasu to zajmie, ale na pewno zrobią to w terminie racjonalnym z punktu widzenia czynności procesowych - mówił w Programie 3 Polskiego Radia Adam Bodnar, minister sprawiedliwości i prokurator generalny, odnosząc się do sprawy uchylenia immunitetu Macierewicza.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Adam Bodnar Renata Grochal Ministerstwo Sprawiedliwości Prokuratura Generalna prokuratura Antoni Macierewicz

POLSKIE RADIO 24 Plan Polski 2050 na wybory. "Celem jest druga tura"

- Celem Trzeciej Drogi jest wejście do drugiej tury wyborów prezydenckich - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł Polski 2050 Rafał Komarewicz. - Mam nadzieję, że kandydat Prawa i Sprawiedliwości nie do końca sobie poradzi w kampanii i nie przekona do siebie wyborców centroprawicowych, za to przekona ich do siebie Szymon Hołownia - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Sylwia Białek wybory prezydenckie wybory w Polsce prezydent Polska 2050 Szymon Hołownia

POLSKIE RADIO 24 "Ma wizję przyszłości Polski". Horała chwali Nawrockiego

- To Karol Nawrocki jest tym, który od pierwszych chwil swojej prekampanii podejmuje wysiłek złagodzić podziały między Polakami - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Marcin Horała. Polityk przekonywał, że kandydat popierany przez PiS ma wizję przyszłości Polski i jest bezpartyjny, bo, choć blisko mu poglądami do PiS, to do partii nigdy nie należał. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Sylwia Białek Marcin Horała PiS wybory prezydenckie Karol Nawrocki wybory w Polsce infografika

POLSKIE RADIO 24 Trzaskowski kandydatem KO. "To musi być głos nas wszystkich"

- Wszystkie ręce na pokład - taki był sens prawyborów w Koalicji Obywatelskiej. Były po to, by nas wszystkich obudzić, zmotywować, żebyśmy wszyscy stanęli do prac w kampanii - po to, żeby była zwycięska. Doskonale wiemy, że nie będzie ona łatwa - mówiła w Polski Radiu 24 Urszula Augustyn (Koalicja Obywatelska).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość wybory w Polsce Karol Nawrocki Urszula Augustyn Platforma Obywatelska koalicja obywatelska wybory prezydenckie