X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Kaukaz

Papieska pielgrzymka do Gruzji

Zakończyła się 3 dniowa wizyta papieża Franciszka w Gruzji. Na Kaukaz wrócił po trzech miesiącach; w czerwcu był w Armenii. To 16. zagraniczna pielgrzymka w ciągu ponad trzech lat tego pontyfikatu. W niedzielę papież odwiedza Azerbejdżan. Mówili o tym w Polskim Radiu 24 ks. Zenon Hanas (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego) i Maciej Jastrzębski (korespondent PR w Moskwie).
Zobacz więcej na temat:  Armenia Gruzja Kaukaz Maciej Jastrzębski papież papież Franciszek

Papież Franciszek w Gruzji z przesłaniem "Pokój wam"

Papież Franciszek rozpoczął pielgrzymkę do Gruzji. Wiozący go samolot wylądował na lotnisku w Tbilisi. Po podróży do Armenii Franciszek powtórnie udał się z pielgrzymką na Kaukaz. Jako pierwszy papież przestąpi progi Kościoła obrządku chaldejskiego. Będzie modlił się o pokój w Syrii i Iraku. Na koniec kilkudniowej wizyty odwiedzi islamski Azerbejdżan.
Zobacz więcej na temat:  aktualności katolickie Armenia Azerbejdżan Gruzja Kaukaz papież