Polskie Radio
Section05
Marek Dukaczewski

Paweł Lisiecki: programy społeczne PiS podobają się Polakom

- Programy PiS są atakowane przez opozycję, ale Polakom się podobają i są skutecznie realizowane. Ten atak okazał się kompletnie nietrafiony i nawet siły opozycyjne muszą przyznać, że realizacja programów społecznych działa skutecznie i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom społecznym - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Lisiecki z PiS.
Zobacz więcej na temat:  polityka Wybory parlamentarne 2019 Prawo i Sprawiedliwość Michał Kamiński Marek Dukaczewski Aleksander Kwaśniewski awaria w oczyszczalni Czajka Wisła Marcin Horała POLSKA

Przesłuchanie byłej tłumaczki Donalda Tuska. Komentarze

- Nie wiem czy należy przesłuchiwać Magdalenę Fitas-Dukaczewską - powiedział Michał Potocki (Dziennik Gazeta Prawna). - Organa ścigania nie są elementami represji, tylko ochrony prawa - zauważył Tomasz Sakiewicz (Gazeta Polska, Gazeta Polska "Codziennie"). - Tłumacz jest funkcją techniczną i ma służyć państwu - wskazał Agaton Koziński (Polska The Times). Goście PR24 rozmawiali o przerwanym przesłuchaniu Magdaleny Fitas-Dukaczewskiej.
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA Tomasz Sakiewicz Agaton Koziński Stanisław Janecki Marek Dukaczewski

Dukaczewski: w polskich służbach dokonano spustoszeń

Marek Dukaczewski uważa, że powołanie komisji śledczej w sprawie wyjaśnienia wszystkich nieprawidłowości, powstałych przy likwidacji WSI nie jest złe, bo nie udało się w innym trybie doprowadzić do wyjaśnienia tej sprawy. - Trzeba zrobić wszystko, by uniknąć takich sytuacji w przyszłości i wyciągnąć wnioski - mówił w Jedynce były szef WSI.
Zobacz więcej na temat:  Antoni Macierewicz Lech Kaczyński Marek Dukaczewski Rosja Ukraina WSI