X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Patryk Jaki

Patryk Jaki: PKW z nowym szefem może działać lepiej

- Nie znam kandydata czy kandydatki na przyszłego szefa czy szefową PKW, ale wierzę, że PKW zacznie działać lepiej, bo nie my, ale obywatele mieli bardzo wiele wątpliwości co do i efektywności, i skuteczności działania PKW, szczególnie w kontekście różnych wyborów, które mieliśmy w ostatnich latach - powiedział w Brukseli wiceszef resortu sprawiedliwości Patryk Jaki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Patryk Jaki Państwowa Komisja Wyborcza

Patryk Jaki: chciałbym w PE walczyć o wartości katolickie

– W Parlamencie Europejskim toczy się w tej chwili wojna, którą ja nazywam cywilizacyjną. Uważam, że wartości chrześcijańskie, katolickie są w odwrocie. Ona nabierze na sile. Mam jeszcze dużo energii i siły, dlatego chciałbym walczyć w obronie tych wartości – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Polskie Radio Patryk Jaki polityka POLSKA

Patryk Jaki: wprowadzenie deklaracji LGBT+ to duży skandal

- Rafał Trzaskowski wycofuje się ze swoich obietnic dotyczących poprawy jakości życia w Warszawie, a w zamian wprowadza nam m.in. hostel dla LGBT – powiedział w "Sygnałach dnia" na antenie radiowej Jedynki wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. Odniósł się w ten sposób do podpisanej przez prezydenta stolicy deklaracji LGBT+.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Patryk Jaki Warszawa Rafał Trzaskowski homoseksualizm deklaracja Katarzyna Gójska

Czy przesłuchanie Roberta Nowaczyka było zasadne?

Warszawski adwokat Robert Nowaczyk od 20 lat zajmuje się reprywatyzacją i twierdzi, że specjalizuje się w tym. Zdaniem Patryka Jakiego jest on kluczowym świadkiem, ponieważ był pełnomocnikiem lub beneficjentem w sprawach dotyczących m.in. reprywatyzacji przy ul. Poznańskiej 14, Marszałkowskiej 43, Mokotowskiej 63 i Chmielnej 70.
Zobacz więcej na temat:  Marek Mądrzejewski Komisja Weryfikacyjna reprywatyzacja afera reprywatyzacyjna Warszawa Patryk Jaki

Paweł Rabiej: Robert Biedroń chciałby zawłaszczyć temat obrony praw kobiet

- Robert Biedroń chciałby z jakiegoś powodu ten temat [obrony praw kobiet - przyp. red.] zawłaszczyć, bo nie przypominam sobie jakichś osiągnięć, jeśli chodzi o prawa kobiet w Słupsku. A w mieście można zrobić wiele - mówił w audycji 24 Pytania - Rozmowa Poranka Paweł Rabiej (Nowoczesna). - Akurat w tej kwestii nie słyszałem o wielkich osiągnięciach - dodał wiceprezydent Warszawy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Warszawa metro Patryk Jaki Rafał Trzaskowski PiS Platforma Obywatelska