X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Patryk Jaki

"Presja ma sens". Politycy o decyzji Trzaskowskiego

- Zwrócę się do przewodniczącej Rady Miasta Warszawy o zwołanie sesji w środę. Będę rekomendował powrót do bonifikaty 98 proc. przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności - poinformował prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. - Jego wiarygodność jest zerowa - dodał z kolei szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski Warszawa Michał Dworczyk Patryk Jaki użytkowanie wieczyste - bonifikaty

TYLKO U NAS Patryk Jaki: przykro mi, że miałem rację ws. Trzaskowskiego

- W Warszawie dzieje się dokładnie to, przed czym przestrzegałem. Mówiłem, że Rafał Trzaskowski ma słaby i niespójny program, z którego będzie się wycofywał po wyborach - tak sprawę zmniejszenia bonifikaty przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego przez stołeczne władze komentuje w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Patryk Jaki, który kandydował w wyborach samorządowych na prezydenta stolicy z ramienia PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Warszawa Rafał Trzaskowski Patryk Jaki użytkowanie wieczyste - bonifikaty