X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Patryk Jaki

Ekspert: wygrana w stolicy w pierwszej turze to zaskoczenie

Wybory samorządowe w stolicy w pierwszej turze wygrał kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski. – Większość z nas się spodziewała drugiej tury w Warszawie. Taki wynik może być zaskakujący – powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Łukasz Młyńczyk, politolog z Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Zobacz więcej na temat:  wybory samorządowe 2018 Patryk Jaki Rafał Trzaskowski koalicja obywatelska Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska

Po wyborach samorządowych. Komentarze publicystów

– Zaskakującym jest to, że w Warszawie wszystko rozstrzygnęło się już w I turze. Nie ma co zaklinać rzeczywistości, Patryk Jaki został pokonany, ale należy pogratulować mu wyniku, bo jest młodym kandydatem – ocenił Jerzy Mosoń z Fundacji Fibre. W Polskim Radiu 24 komentarze po I turze wyborów samorządowych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory samorządowe 2018 polityka PiS Warszawa Patryk Jaki koalicja obywatelska

Ekspert o wyborach samorządowych: każdy ogłasza zwycięstwo

- Nie chciałbym, aby była tworzona narracja, że Prawo i Sprawiedliwość przegrało. Partia rządząca wygrała wybory samorządowe - podkreślał w Polskim Radiu 24 Jakub Pacan z "Tygodnika Solidarność". Na naszej antenie wyniki wyborów samorządowych komentowali również Andrzej Pomarański, ekspert ds. Public Relations, a także Adam Borowski, publicysta. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory samorządowe 2018 wybory samorządowe koalicja obywatelska PiS Warszawa Rafał Trzaskowski Patryk Jaki

Debata poranka. Kto wygrał wybory samorządowe?

- Mamy podzieloną Polskę, na miejską i sejmikową. Nie mogę wskazać jednego zwycięzcy wyborów samorządowych - mówił na antenie Polskiego Radia 24 dr Bartosz Rydliński z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W "Debacie poranka" wziął udział również Dariusz Grzędziński z "Faktu".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Warszawa wybory samorządowe 2018 Rafał Trzaskowski Patryk Jaki PiS Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica Platforma Obywatelska koalicja obywatelska

Jan Mosiński: Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory samorządowe

- Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory, natomiast opozycja z Grzegorzem Schetyną na czele, usiłuje przekuć swoją porażkę w zwycięstwo, co wygląda karykaturalnie – powiedział Jan Mosiński, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Gość Polskiego Radia 24 skomentował wstępne, sondażowe wyniki niedzielnych wyborów samorządowych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory samorządowe 2018 Patryk Jaki Warszawa Gdańsk Łódź

Patryk Jaki przedstawia kolejne propozycje dla Warszawy

Patryk Jaki kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy przedstawia kolejne propozycje dla Warszawy. Polityk zapowiada nowe żłobki i przedszkola, koniec nieuczciwych układów w ratuszu, program pomocowy dla seniorów, walkę ze smogiem i rozwój turystyki wokół Warszawy, 19. dzielnicę opartą na nowoczesnych technologiach oraz przyjazną administrację. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory samorządowe 2018 Patryk Jaki Warszawa

Kampania wyborcza na ostatniej prostej

Wybory samorządowe to najbardziej masowa kampania wyborcza w Polsce. Startuje kilkadziesiąt tysięcy ludzi, przez co nietrudno znaleźć dobre, złe czy po prostu kosmiczne pomysły. W erze mediów społecznościowych ich poznanie przez wyborców daleko od okręgu, w którym startuje autor lub autorka jest niemal błyskawiczne. M.in. o roli nowoczesnych metod komunikacji w kampanii wyborczej mówili w Polskim Radiu 24 Zbigniew Lazar, ekspert ds. komunikacji i reputacji i Adam Buła, Polska The Times.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory samorządowe 2018 wybory samorządowe Warszawa media społecznościowe Rafał Trzaskowski Patryk Jaki

Patryk Jaki: chcę stworzyć dzielnicę przyszłości w Warszawie

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki wraca do pomysłu utworzenia 19. dzielnicy w mieście. Chodzi o przedstawiany już wcześniej w kampanii projekt przebudowy lewego brzegu Wisły. W nowej dzielnicy miałyby znaleźć się firmy, zajmujące się nowoczesnymi technologiami a także "zielone płuca Warszawy".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Patryk Jaki Warszawa wybory samorządowe 2018 zjednoczona prawica Jadwiga Emilewicz

Patryk Jaki: rządy PO w stolicy zawsze kończyły się aferami

- Jestem jedyną nadzieją na to, że warszawiacy zobaczą co się działo w Ratuszu przez ostatnich 12 lat. Inaczej wszystko zostanie zamiecione pod dywan - powiedział na antenie Jedynki Patryk Jaki. Kandydat na prezydenta Warszawy mówił o swoich propozycjach dla miasta i dotychczasowych rządach PO w stolicy.
Zobacz więcej na temat:  wybory samorządowe 2018 POLSKA Piotr Gociek Patryk Jaki Rafał Trzaskowski Warszawa polityka

TYLKO U NAS Patryk Jaki: skorumpowany warszawski układ można pogonić

- Jeżeli wygra Rafał Trzaskowski, to nic się w Warszawie nie zmieni. Polityk PO będzie nadal śpiącym królewiczem, a za niego będzie rządził układ Kierwińskiego i Hanny Gronkiewicz-Waltz - mówi w wywiadzie dla portalu PolskieRadio24.pl Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości i kandydat na prezydenta stolicy. 
Zobacz więcej na temat:  wybory samorządowe 2018 polityka Patryk Jaki TYLKO U NAS kampania wyborcza

Najnowsze sondaże przedwyborcze. Komentarz eksperta

We wtorek portal wPolityce.pl opublikował, że w czasie, gdy Rafał Trzaskowski piastował stanowisko ministra administracji i cyfryzacji, jego resort umożliwił reprywatyzację 55 nieruchomości. – Jeżeli zarzuty się potwierdzą to szanse wyborcze Rafała Trzaskowskiego będą mniejsze – mówił w Polskim Radiu 24 Jerzy Mosoń z Fundacji Fibre.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory samorządowe 2018 Patryk Jaki Rafał Trzaskowski