Polskie Radio
Section05
Rada Mediów Narodowych

Krzysztof Czabański o kandydatach na szefa TVP

– Osobiście widzę wiele zalet we wszystkich kandydatach. Każdy z nich zaprezentował ciekawe walory własne. Suma tych walorów byłaby ideałem, ale nie ma ideałów na tym świecie, w związku z tym trzeba będzie wybrać któregoś z nich – mówił w audycji 24 Pytania: Rozmowa Poranka Krzysztof Czabański, przewodniczący Rady Mediów Narodowych.
Zobacz więcej na temat:  abonament rtv Krzysztof Czabański media publiczne Polskie Radio Rada Mediów Narodowych TVP

Jak poprawić ściągalności abonamentu RTV?

Przewodniczący Rady Mediów Narodowych – Krzysztof Czabański – zapowiedział, że najpóźniej w listopadzie do Sejmu trafi nowelizacja ustawy abonamentowej. W Polskim Radiu 24 o problemach dotyczących ściągalności opłat mówiła dr Marta Jas-Koziarkiewicz, medioznawczyni z Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  abonament abonament rtv Krzysztof Czabański media publiczne Rada Mediów Narodowych telewizja telewizja publiczna

"Okrojenie kompetencji KRRiT może jej wyjść tylko na dobre"

– Jeśli wszyscy będziemy patrzeć się na swoje podwórka, to myślę, że współpraca Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Rady Mediów Narodowych po pierwsze może układać się dobrze, po drugie nie będzie zbyt wielu punktów styku między tymi dwoma Radami – mówił w audycji 24 Pytania – Rozmowa Poranka Witold Kołodziejski, nowy przewodniczący KRRiT.
Zobacz więcej na temat:  KRRiT media media publiczne Polskie Radio Rada Mediów Narodowych TVP