Polskie Radio
Section05
Sieradz

Od Jakuszyc po Czarną Hańczę. "Lato z Radiem" znów ruszyło w Polskę!

"Lato z Radiem" to nie tylko doskonała muzyka i konkursy. To również podróże po Polsce. To setki tysięcy przejechanych kilometrów, mnóstwo miejsc wartych odwiedzenia. Również w tym roku, nasi reporterzy ruszyli w trasę i odkrywali przed słuchaczami uroki Polski.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Ostrołęka Myślenice Sieradz Stegna Legnica Jakuszyce Anna Dymna podróże Jerzy Skoczylas Ryszard Rynkowski Tarnów Kraków

Promujemy bezpieczeństwo! Polskie Radio Kierowców na Lecie z Radiem w Sieradzu [Podcast]

To była kolejna odsłona Lata z Radiem, podczas którego Polskie Radio Kierowców mówiło o bezpieczeństwa na drogach. Policja, ratownictwo medyczne, Wojska Obrony Terytorialnej, Inspekcja Transportu i … drift!
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kierowcy Polskie Radio Kierowców Polskie Radio bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze społeczeństwo kierowca motoryzacja samochód samochody motocykl drogi ŚWIAT KULTURA Lato z Radiem Sieradz

Familijny Piknik "Lata z Radiem" i Ławeczka Przyjaciół Programu 1 w Stegnie

Tegoroczne "Lato z Radiem" już za półmetkiem! Ekipa radiowej Jedynki zawitała do Stegny, gdzie odbył się kolejny Familijny Piknik dla wszystkich słuchaczy - mieszkańców oraz turystów, którzy spędzają wakacje w tym bałtyckim kurorcie. W programie nie zabrakło konkursów oraz specjalnie przygotowanych aktywności dla całych rodzin, a na miejskiej plaży przy Bulwarze Radiowej Jedynki odsłonięto Ławeczkę Przyjaciół Programu 1. 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem warsztaty Roman Czejarek Sława Bieńczycka dzieci zabawa Tarnów Ostrołęka Myślenice Sieradz Stegna Legnica Jakuszyce

Jarosław Kaczyński: PiS wypełnił "wymóg sprawiedliwości" wobec polskiej wsi

Rząd PiS potrafił przeprowadzić wielki program społeczny - powiedział na konwencji okręgowej w Sieradzu Jarosław Kaczyński. - Symbolem reform jest 500 plus, dzisiaj już dla każdego dziecka, wyprawka szkolna, trzynasta emerytura, obniżenie wieku emerytalnego, oraz wiele rozwiązań dla niepełnosprawnych - wyliczał prezes PiS. Podkreślał też duże wsparcie dla mieszkańców terenów wiejskich.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość Wybory parlamentarne 2019 Sieradz

Policyjny pościg na ulicach Sieradza

Policyjny pościg i ranni policjanci na ulicach Sieradza. 29-letni kierowca nie zatrzymał się do kontroli. - Pościg za kierowcą volkswagena golfa, który nie chciał się zatrzymać do rutynowej kontroli, rozpoczął się w sobotę około godziny 22.30 na ulicach Sieradza. Za uciekającym wyruszył radiowóz na sygnałach dźwiękowych i świetlnych - poinformował oficer prasowy sieradzkiej KPP Paweł Chojnowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA policja kierowca Sieradz