X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Sieradz

Jarosław Kaczyński: PiS wypełnił "wymóg sprawiedliwości" wobec polskiej wsi

Rząd PiS potrafił przeprowadzić wielki program społeczny - powiedział na konwencji okręgowej w Sieradzu Jarosław Kaczyński. - Symbolem reform jest 500 plus, dzisiaj już dla każdego dziecka, wyprawka szkolna, trzynasta emerytura, obniżenie wieku emerytalnego, oraz wiele rozwiązań dla niepełnosprawnych - wyliczał prezes PiS. Podkreślał też duże wsparcie dla mieszkańców terenów wiejskich.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość Wybory parlamentarne 2019 Sieradz

Policyjny pościg na ulicach Sieradza

Policyjny pościg i ranni policjanci na ulicach Sieradza. 29-letni kierowca nie zatrzymał się do kontroli. - Pościg za kierowcą volkswagena golfa, który nie chciał się zatrzymać do rutynowej kontroli, rozpoczął się w sobotę około godziny 22.30 na ulicach Sieradza. Za uciekającym wyruszył radiowóz na sygnałach dźwiękowych i świetlnych - poinformował oficer prasowy sieradzkiej KPP Paweł Chojnowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA policja kierowca Sieradz