Polskie Radio
Section05
Syrena

Magdalena Cielecka i Michał Pepol zapraszają do wspólnego milczenia [ZOBACZ WIDEO]

- Projekt "Milczenie syren" powstał na zamówienie Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie w 2017 roku. Teraz, podczas minikoncertu w Porcie Czerniakowskim w Warszawie, zarejestrowaliśmy dla słuchaczy radiowej Dwójki połowę koncertu wraz z jednym utworem, którego wcześniej nie wykonaliśmy publicznie. Zapraszamy, aby Państwo pomilczeli razem z nami w ten sobotni wieczór - mówią Magdalena Cielecka i Michał Pepol, gospodarze "Miejscówki z Dwójką".
Zobacz więcej na temat:  Warszawska Jesień Magdalena Cielecka wiolonczela Syrena Muzeum Sztuki Nowoczesnej Miejscówka z Dwójką Michał Pepol

Wielki zlot miłośników Syren i Warszaw w stolicy

Wyjątkowa impreza w samym centrum polskiej stolicy. 18 września w Warszawie, na pl. Defilad, organizowany jest wielki zlot miłośników samochodów marki Warszawa i Syrena. Hasło wydarzenia brzmi: Najpiękniejsza Warszawa! W trakcie spotkania nie zabraknie również specjalnych konkursów, m.in. na największego eleganta. Jakie jeszcze atrakcje przygotowali organizatorzy? O tym w Magazynie Motoryzacyjnym Polskiego Radia 24.
Zobacz więcej na temat:  motoryzacja Syrena Warszawa