X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
alkoholizm

"Już nic więcej złego zrobić nie mogę"

Sześcioletni chłopiec samotnie wychowywany przez pracującą matkę zaczyna spędzać cały czas w grupie miejscowych pijaków z podwórka. Jeden z nich codziennie bierze go na kolana. Pijackie libacje stają się dla chłopca bezpiecznym miejscem. Tu poznaje ciepło ojcowskiego uścisku i...alkohol. Alkoholizm od szóstego roku życia. I co dalej ? Dramatyczne, pełne zawirowań losy bohatera. Dziś Marek Tomczyński jest pastorem , mieszka w Janowicach Wielkich, gdzie prowadzi Chrześcijański Ośrodek "Nowa Nadzieja" dla osób uzależnionych
Zobacz więcej na temat:  alkoholizm mieszkanie

"Dwanaście kroków"

Anonimowi alkoholicy są ogólnoświatową wspólnotą mężczyzn i kobiet zespolonych ze sobą po to, by rozwiązać swój wspólny problem i pomagać innym cierpiącym w zdrowieniu z odwiecznej choroby duszy, jaką jest alkoholizm. 12 kroków AA to zbiór zasad duchowych, które stosowane jako sposób życia, mogą uwolnić od obsesji picia i dopomóc cierpiącemu by stał się zdrowym ,pożytecznym i szczęśliwym człowiekiem. Bohater audycji ma własne głębokie przeżycia i doświadczenia, które zdobył walcząc z nałogiem. Zawarta w nich mądrość życiowa może być pomocna każdemu z nas, nie tylko człowiekowi dotkniętemu alkoholowym problemem, w uspokojeniu duszy i odnalezieniu siebie, bowiem najważniejsza jest przygoda poznania samego siebie.
Zobacz więcej na temat:  alkoholizm