X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
katastrofa budowlana

"Autostrada per Italia" chce odbudować zniszczony wiadukt

Firma "Autostrade per Italia", obwiniana przez włoski rząd i media za katastrofę w Genui, zobowiązała się odbudować zawalony wiadukt i wypłacić odszkodowania ofiarom. Ogółem zginęły 43 osoby. W sobotę  odbyły się uroczystości pogrzebowe 19 ofiar. Tego samego dnia ekipy ratownicze znalazły kolejne ciało, jak się przypuszcza, ostatniej poszukiwanej ofiary. 
Zobacz więcej na temat:  Włochy katastrofa budowlana ŚWIAT polityka Europa

Ekspert: dzisiaj się nie buduje takich mostów jak w Genui

Wiedza i doświadczenie w budowie mostów jest o wiele większa niż 50, 60 lat temu. Prawdopodobieństwo takiej tragedii, jak ta w Genui, jest niewielkie. Ale nie niemożliwe - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio.pl prof. Arkadiusz Madaj, kierownik Zakładu Budowy Mostów Politechniki Poznańskiej, współautor monografii "Budowa i utrzymanie mostów: wymagania techniczne, badania, naprawy".
Zobacz więcej na temat:  katastrofa budowlana mosty Włochy Europa TYLKO U NAS ŚWIAT