X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
partia Wiosna

Zbigniew Bujak: w Wiośnie znajduję ludzi otwartych na Europę

- Chcę, żeby młodzi ludzie zrozumieli, czym jest europejska kultura w sztuce rządzenia i zarządzania. Na razie, niestety, jest jakaś mentalna bariera, która do Polski takiej wiedzy nie dopuszcza - mówił w "Salonie politycznym Trójki" Zbigniew Bujak, kandydat Wiosny Roberta Biedronia do europarlamentu.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Beata Michniewicz Zbigniew Bujak partia Wiosna wybory do Parlamentu Europejskiego Unia Europejska

G. Morawska-Stanecka: Europie potrzeba nowego odrodzenia

- Kampania wyborcza sprowadza się do kwestii obyczajowych, podczas gdy Europa potrzebuje nowego programu. Zastanawiam się, ilu przedstawicieli Koalicji Europejskiej przeczytało odezwę Emmanuela Macrona, który pokazał że Europa oparta jest na wolności, opiece i postępie. Niektórzy zapomnieli, że to jest wielki projekt, Europa pokoju nie jest nam dana raz na zawsze – mówiła w Polskim Radiu 24 Gabriela Morawska-Stanecka, wiceprzewodnicząca Wiosny.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 partia Wiosna wybory do Parlamentu Europejskiego Parlament Europejski Unia Europejska Robert Biedroń

Krzysztof Gawkowski: jedynki do PE ogłosimy 23 marca

- W wyborach do europarlamentu, jako Wiosna Biedronia, będziemy na podium ze znakomitym dwucyfrowym wynikiem. Jestem o tym głęboko przekonany. Swoje jedynki ogłosimy na Europejskiej Konwencji partii, która odbędzie się 23 marca – powiedział w Polskim Radiu 24 Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący partii Wiosna.
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA partia Wiosna Krzysztof Gawkowski wybory do Parlamentu Europejskiego Robert Biedroń

Prof. Kazimierz Kik: lewica zniknie ze sceny politycznej

– W pewnej perspektywie możliwe jest zniknięcie tzw. lewicy. Po 30 latach jesteśmy świadkami procesu przywracającego polskiej scenie politycznej kształtu oddającego interesy poszczególnych grup społecznych a nie narzucanej przez liderów ugrupowań – mówił w Polskim Radiu 24 prof. Kazimierz Kik, politolog z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Koalicja Europejska wybory do Parlamentu Europejskiego Sojusz Lewicy Demokratycznej partia Razem partia Wiosna Platforma Obywatelska Kazimierz Kik

"Debata Poranka". Publicyści o postulatach opozycji

Główne partie opozycyjne, Wiosna i Koalicja Europejska, wciąż walczą o głosy wyborców. Jaki jest program obu ugrupowań? Czy antyklerykalna wymowa niektórych haseł polityków może zjednać im przychylność Polaków? O tym dyskutowali publicyści: Tomasz Żółciak, Cezary Krysztopa i Mirosław Skowron.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka koalicja obywatelska partia Wiosna Koalicja Europejska Robert Biedroń wybory do Parlamentu Europejskiego

Katarzyna Piekarska: Wiosna Biedronia jest przereklamowana

- Nie przesadzajmy z partią Wiosna. Jest przereklamowana. W Wiośnie jest odwrotnie niż u Hitchcocka. W filmach tego reżysera najpierw jest trzęsienie ziemi, a potem napięcie rośnie. Tutaj było trzęsienie ziemi i fantastyczny początek, a teraz widzę, że to napięcie nie rośnie, a spada - powiedziała w Polskim Radiu 24 Katarzyna Piekarska, była posłanka SLD.
Zobacz więcej na temat:  katarzyna piekarska POLSKA polityka SLD partia Wiosna Robert Biedroń

Prof. Henryk Domański: spór z Izraelem jest wykorzystywany do walki politycznej przez obie strony

– Wszystkie wydarzenie są wykorzystywane przez obie strony sceny politycznej. Spór z Izraelem również. Pojawiają się argumenty o słabości państwa, wskazywanie na konsekwencję procesu uruchomionego przez ustawę o IPN itd. Jednocześnie reakcja pozostałych członków Grupy Wyszehradzkiej, rezygnacja ze szczytu, przemawia na korzyść rządu – mówił w Polskim Radiu 24 prof. Henryk Domański z Polskiej Akademii Nauk.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Izrael Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość partia Wiosna grupa wyszehradzka polityka opozycja