Polskie Radio
Section05
vlog

Kreatywnie, nieszablonowo i odkrywczo o Polsce: VI Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów rozstrzygnięte

Już po raz szósty Polska Organizacja Turystyczna zorganizowała Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów. Ideą konkursu jest nie tylko zachęcenie do poznawania i odkrywania atrakcji Polski, ale także zachęcenie do podróżowania po naszym kraju. Wyniki ogłoszono w poniedziałek, 26 czerwca. 
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA turystyka vlog Polska Organizacja Turystyczna konkurs promocja Jacek Frentzel Radosław Nałęcz Trójka

Twórcy filmów z YouTube'a i TikToka muszą zgłosić swoją działalność. KRRiT przypomina o obowiązku

Przewodniczący KRRiT przypomina twórcom zamieszczającym swoje filmy na platformach udostępniania treści video o trwającym od 1 lutego 2022 r. ogólnoeuropejskim obowiązku zgłoszenia swoich usług do wykazu prowadzonego przez europejskie organy regulacyjne do spraw mediów. Obowiązek ten wynika ze znowelizowanej Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady o audiowizualnych usługach medialnych.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA vod youtube TikTok vlog KRRiT

Filmik do CV, czyli jak podnieść swoje szanse na rekrutacji

Gdy tworzymy CV w celu poszukiwania upragnionej pracy, często skupiamy się na tym, aby wypunktować najbardziej imponujące doświadczenia i umiejętności, a wszystko to zamieścić w oryginalnym i przejrzystym szablonie. Co w momencie, gdy pracodawca wymaga od nas również krótkiego filmiku, który zdecyduje o kolejnym etapie rekrutacji?
Zobacz więcej na temat:  Roman Czejarek vlog vloger rekrutacja praca komputer internet pracodawcy promocja

Ula Woźniakowska i Michał Dudziński o zawodzie influencera

- Nie lubię słowa "influencer". Uważam, że jest obciachowe - mówił aktor Michał Dudziński, którego konto na Instagramie obserwuje 121 tys. użytkowników. - Nie lubię go dlatego, bo w wolnym tłumaczeniu oznacza "osobę wpływową", a ja nie czuję się od nikogo lepszy. Obserwujących traktuję jak swoich przyjaciół - tłumaczył.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Dominika Klimek internet media społecznościowe STYL ŻYCIA vloger vlog