X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Argentyna

Najgłębsze jezioro u zbiegu granic. Zobacz widoki [WIDEO]

Niezwykłe przestrzenie, lazur wody i piękne marmurowe groty. Tak w skrócie można opisać jezioro znajdujące się przy granicy chilijsko - argentyńskiej. W Chile to Lago Carrera, a w Argentynie Lago Buenos Aires. Choć nazwy w obu krajach się różnią, to jedno jest niezmienne - magia jaskiń, które powstały ponad 6 tysięcy lat temu. "Polskieradio.pl na końcu świata" tym razem zaprasza na rejs w Patagonii.
Zobacz więcej na temat:  TYLKO U NAS PolskieRadio.pl na końcu świata podróże Chile Argentyna

Kajakiem przez Argentynę [wideo]

Kajakiem płynął przylądek Horn, dwa razy - również kajakiem - dotarł na Antarktydę. Ryszard Kruszewski na co dzień mieszka w Argentynie i swoją pasją próbuje zarazić jak najwięcej osób. Okazuje się, że zaledwie 20 kilometrów od Buenos Aires u zbiegu rzek Parana i Urugwaj znajdują się malownicze tereny. Tym razem w cyklu "Polskieradio.pl na końcu świata" niezwykły spływ kajakowy.
Zobacz więcej na temat:  PolskieRadio.pl na końcu świata podróże Argentyna kajakarstwo TYLKO U NAS

Taniec imigrantów, który nigdy się nie kończy [wideo]

Niezwykła ekspresja, temperament i wirujące emocje. Tak w skrócie można opisać tango. Tuż przed Sylwestrem - najbardziej roztańczoną nocą w roku - sprawdziliśmy skąd pochodzi ten taniec. Jak się okazuje jest to mieszanka elementów afrykańskich i europejskiego szyku. Cykl "Polskieradio.pl na końcu świata" tym razem zawitał w Buenos Aires. Przed milongą zaczerpnęliśmy wiedzy od Mai Tyborskiej z Vayaconmaya.
Zobacz więcej na temat:  polskieradio.pl podróże Buenos Aires Argentyna tango sylwester PolskieRadio.pl na końcu świata TYLKO U NAS