X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Chile

O aferze pedofilskiej w Kościele chilijskim

W ostatnich dniach papież Franciszek, w liście do biskupów Chile, przyznał, że doszło do „poważnych błędów” w ocenie sytuacji wokół skandalu pedofilii w Kościele w tym kraju i zarzutów tuszowania takich czynów. W audycji Terlikowski na Froncie rozmowa z ks. prof. Andrzejem Kobylińskim, filozofem z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Chile pedofilia Kościół katolicyzm papież Franciszek ŚWIAT

Kosmiczna podróż po pustyni [WIDEO]

Kręcono tu sceny do filmu o Jamesie Bondzie, "lądowano na Księżycu" i uprawiano sandboarding, czyli zjazd na desce snowboardowej po... piasku. "PolskieRadio.pl na końcu świata" dotarło w najbardziej suche miejsce na Ziemi, czyli Pustynię Atakama. I mimo, że deszczu pada niewiele, to i tak pojawiają się tam dywany kwiatów.  Zobaczcie porcję ciekawostek prosto z Chile.
Zobacz więcej na temat:  PolskieRadio.pl na końcu świata podróże Chile kosmos polskieradio.pl TYLKO U NAS

"PolskieRadio.pl na końcu świata" - na ratunek podróżnikom

Niezwykła przygoda przytrafiła się naszym podróżnikom. Adriana Andrzejewska i Mikolaj Kuras w swojej podróży po Chile zostali niemiło zaskoczeni - w miejscu, w którym miał znajdować się camping nie było nic. W strugach deszczu, zrezygnowani i zmęczeni szukali wyjścia z trudnej sytuacji. Wtedy pojawił się on... Chilijczyk, który przygarnął ich pod swój dach. Więcej o tej przygodzie i człowieku o wielkim sercu w materiale wideo.
Zobacz więcej na temat:  PolskieRadio.pl na końcu świata STYL ŻYCIA podróże Chile

Najgłębsze jezioro u zbiegu granic. Zobacz widoki [WIDEO]

Niezwykłe przestrzenie, lazur wody i piękne marmurowe groty. Tak w skrócie można opisać jezioro znajdujące się przy granicy chilijsko - argentyńskiej. W Chile to Lago Carrera, a w Argentynie Lago Buenos Aires. Choć nazwy w obu krajach się różnią, to jedno jest niezmienne - magia jaskiń, które powstały ponad 6 tysięcy lat temu. "Polskieradio.pl na końcu świata" tym razem zaprasza na rejs w Patagonii.
Zobacz więcej na temat:  TYLKO U NAS PolskieRadio.pl na końcu świata podróże Chile Argentyna