X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Jan Guz

Andrzej Duda: chcę być patronem dialogu

- Są wspólne sprawy, które dla wszystkich związków zawodowych, dla wszystkich, którzy chcą bronić praw pracowniczych są jednakowe i powinny być jasne i oczywiste dla głowy państwa. Chcę zagwarantować, że mam takie podejście - oświadczył kandydat PiS Andrzej Duda podczas wspólnej konferencji z przewodniczącym NSZZ "S" Piotrem Dudą i przewodniczącym OPZZ Janem Guzem.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Jan Guz OPZZ Piotr Duda PiS Prawo i Sprawiedliwość Solidarność wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2015 związki zawodowe

OPZZ: wszystkie dochody z pracy powinny być oskładkowane

Posłowie rozpoczęli pracę nad rządowym projektem przewidującym zmiany w zasadach oskładkowania zleceniobiorców. Zasadą stanie się oskładkowanie wszystkich umów - zleceń. Ma to poprawić nie najlepszą sytuację Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Szef OPZZ Jan Guz mówi, że od wszystkich dochodów z pracy powinno się odprowadzać składki.
Zobacz więcej na temat:  Jan Guz Kuba Strzyczkowski składka zus Trójka ZUS związki zawodowe