X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Marcin Witan

22. Europejska Konferencja Chrześcijańska ds. Internetu

W spotkaniu, jakie w ub. tygodniu odbyło się w Warszawie wzięli udział animatorzy kościelnych stron internetowych duchowni, dziennikarze, programisci, z kościołów ewangelickich oraz prawosławnego i rzymskokatolickiego. Uczestnicy poznawali nowe możliwości Internetu, zastanawiali się nad tym jak Kościoły powinny funkcjonować w Internecie, czym są nowe media. Poprzednia konferencja w Göteborgu dotyczyła emocji w sieci, przedstawiono m.in. działania duszpasterzy internetowych.
Zobacz więcej na temat:  ekumenizm Kościół Marcin Witan

Kościoły wschodnie świętują Boże Narodzenie

Prawosławni i wierni innych obrządków wschodnich, wśród nich grekokatolicy i staroobrzędowcy, rozpoczęli świętowanie Bożego Narodzenia. Przypadają one, zgodnie z kalendarzem juliańskim, trzynaście dni po świętach katolickich. Gościem Polskiego Radia 24 był o. Piotr Kuszka, bazylianin, duchowny greckokatolicki.
Zobacz więcej na temat:  Kościół prawosławie Boże Narodzenie Marcin Witan chrześcijaństwo Polskie Radio 24 religia