Polskie Radio
Section05
Wyszków

Szef MON wysłał żołnierzy na zalane tereny Mazowsza. IMGW wydał kolejne alerty, sytuacja będzie się pogarszać

Wicepremier, minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz poinformował w środę, że "na zalane tereny na północy Mazowsza zostali skierowani żołnierze". Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie trzeciego stopnia o przekroczeniu stanów alarmowych dla rzeki Bug na terenie m.in. Mazowsza.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA powódź Mazowsze Wyszków Ministerstwo Obrony Narodowej rzeka woda Władysław Kosiniak-Kamysz mazowieckie Wojska Obrony Terytorialnej społeczeństwo służby i bezpieczeństwo regiony Wojsko Polskie

Powodzie na Mazowszu. Szef MON: wojsko rusza z pomocą dla mieszkańców

Wojsko rusza z pomocą dla mieszkańców Wyszkowa i okolic, gdzie na skutek zatorów lodowych podniósł się stan wody rzeki Bug - oświadczył w mediach społecznościowych wicepremier, minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony Mazowsze mazowieckie woda rzeka społeczeństwo Ministerstwo Obrony Narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz Wojska Obrony Terytorialnej Wojsko Polskie służby i bezpieczeństwo Wyszków powódź

Wyznała miłość i obiecała milion dolarów. 26-letni mieszkaniec padł ofiarą oszustwa i stracił 14 tys. zł

26-latek z pow. wyszkowskiego (Mazowieckie) był przekonany, że koresponduje przez internet z atrakcyjną amerykańską żołnierką, która wyznała mu miłość. Młody mężczyzna stracił 14 tys. zł, które wpłacił, by otrzymać od kobiety przesyłkę zawierającą rzekomo milion dolarów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo policja regiony oszustwo przestępczość kradzież Wyszków mazowieckie