Polskie Radio
Section05
Zakopane

Ostatni weekend ferii w Zakopanem z Programem 1 Polskiego Radia

W najbliższą sobotę radiowa Jedynka po raz kolejny w tym sezonie zagości w Zakopanem, aby - tym razem ze studia plenerowego na Polanie Szymoszkowej - relacjonować finał VII Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim amatorów. Sława Bieńczycka, Marcin Kusy i Grzegorz Frątczak zapraszają do udziału w audycjach na żywo. To ostatnia okazja, aby na antenie podzielić się wrażeniami z zawodów, pozdrowić bliskich, zrobić sobie zdjęcie w fotobudce lub wziąć udział we wspólnej zabawie – Program 1 kończy bowiem sezon zimowy w Zakopanem.   
Zobacz więcej na temat:  Zakopane

PŚ W ZAKOPANEM Na co Kubacki przeznaczy nagrodę od premiera? Na "koks"

Dawid Kubacki, który po raz dziewiąty z rzędu stanął na podium zawodów Pucharu Świata, był w świetnym nastroju po konkursie w Zakopanem, gdzie zajął trzecie miejsce, a Kamil Stoch triumfował. Po  występie na Wielkiej Krowi został zapytany o nagrodę, którą dzień wcześniej otrzymał od premiera Mateusza Morawieckiego.  
Zobacz więcej na temat:  Skoki narciarskie sporty zimowe SPORT PŚ w skokach 2019/2020 Zakopane

TYLKO U NAS Stoch w humorze: chciałem sobie przyklasnąć, ale nie wyszło

Kamil Stoch pierwszej części sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich nie może zaliczyć do udanych. W Zakopanem oglądamy jednak Stocha odmienionego. Widać to nie tylko na skoczni, ale także poza nią - mistrz jest skory do żartów, uśmiechnięty i otwarty. 
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2019/2020 Skoki narciarskie sporty zimowe Michal Doleżal SPORT Zakopane Dawid Kubacki TYLKO U NAS Kamil Stoch Piotr Żyła

TYLKO U NAS Kryzys na skoczni? Dawno nie było takiej sytuacji

Takich kwalifikacji, o smaku słodko-gorzkim nie mieliśmy w Zakopanem od lat. - Wystawienie do rywalizacji na takim poziomie młodych zawodników, mogłoby przynieść inny niż oczekiwany efekt - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Adam Małysz, dyrektor sportowy Polskiego Związku Narciarskiego. 
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2019/2020 Skoki narciarskie sporty zimowe Michal Doleżal SPORT Zakopane Dawid Kubacki TYLKO U NAS

TYLKO U NAS Jedna noc zmieni wszystko? Kubacki: tak było ze mną

- Część chłopaków ma w tej chwili słabszy moment, ale tak jak to było w moim przypadku, mogło to się zmienić w jedną noc, tak i u nich może i karty się odwrócą - powiedział w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Dawid Kubacki, który wygrał kwalifikacje do niedzielnego konkursu Pucharu Świata w Zakopanem.
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2019/2020 Skoki narciarskie sporty zimowe Michal Doleżal SPORT Zakopane Dawid Kubacki TYLKO U NAS