X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
dobra zmiana

Noworoczna "dobra zmiana". Tak ją wdrożysz [WIDEO]

"Będę biegał", "zmienię dietę i schudnę" czy "rzucę palenie" - to jedne z najczęściej deklarowanych przez Polaków noworocznych "dobrych zmian", które zamierzają wprowadzić w swoim życiu. Jednak, jak to z takimi postanowieniami bywa, najgorzej jest z realizacją tych zamierzeń. Co zrobić, aby nasz plan nie wypalił się równie szybko jak sylwestrowa petarda? Zapraszamy do obejrzenia reportażu.
Zobacz więcej na temat:  Nowy Rok sylwester psychologia motywacja dobra zmiana TYLKO U NAS

Andruszkiewicz: Popieranie reform to postawa patriotyczna

– Gwarancją, że będę się dobrze czuł i działał dla Polski w Wolnych i Solidarnych jest legenda Kornela Morawieckiego oraz oficjalne wspieranie przez koło rządu przy wprowadzeniu zmian w państwie. Popieranie reform w Polsce to postawa patriotyczna – powiedział w Rozmowie PR24 o swoim przejściu do koła Wolnych i Solidarnych Adam Andruszkiewicz. Gościem programu był też europoseł Marek Jurek, lider Prawicy Rzeczpospolitej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Unia Europejska Kornel Morawiecki Sejm parlament w Polsce dobra zmiana

Wystąpienie liderów Zjednoczonej Prawicy. Komentarze

- Oświadczenie liderów Zjednoczonej Prawicy było obliczone na demonstrację pewnego rodzaju koalicyjności obozu dobrej zmiany i tego, że Zjednoczona Prawica ma ofertę dla różnych wyborców, także wyborców centrowych – powiedział w Polskim Radiu 24 politolog prof. Sławomir Sowiński z UKSW. Wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego, Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina komentowali także Marcin Makowski z Do Rzeczy, Maciej Chudkiewicz z Tygodnika Solidarność, Dariusz Standerski z Fundacji Kaleckiego i publicysta Paweł Ozdoba.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica dobra zmiana

Rok pracy rządu. "Największe zmiany w polityce społecznej"

Rząd Beaty Szydło podsumował w minionym tygodniu rok swojej pracy. Premier podkreślała, że program Prawa i Sprawiedliwości powstał na podstawie postulatów formułowanych przez wyborców, i tym samym jest odpowiedzią na potrzeby Polaków. Ostatnie 12 miesięcy oceniali w audycji Sobota Po Tygodniu Nikola Bochyńska (Gazeta Bankowa), Jakub Gontarek (FM Lewiatan), Paweł Krulikowski (analityk, politolog).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Beata Szydło rząd Beaty Szydło Prawo i Sprawiedliwość dobra zmiana Błażej Prośniewski Ministerstwo Obrony Narodowej

Wiceprzewodnicząca Nowoczesnej krytycznie o rządzie

- Za trzy lata faktycznie będziemy mieć Polskę w ruinie, którą trzeba będzie odbudowywać nie tylko dlatego, że niewiele będzie się tu działo, bo nikt nie będzie tu inwestował, ale również jeśli chodzi o wizerunek międzynarodowy – powiedziała w programie 24 Pytania wiceprzewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Podsumowała w ten sposób roczne rządy PiS.
Zobacz więcej na temat:  Katarzyna Lubnauer Nowoczesna PiS polityka POLSKA Polskie Radio 24 rząd Beaty Szydło dobra zmiana