X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
mieszkania na wynajem

Mieszkanie Plus. "Oczko w w głowie" ministra Morawieckiego

 Realizacja programu Mieszkanie plus zmieni relacje gospodarcze i społeczne w Polsce, a rocznie w jego ramach może powstawać nawet ponad 100 tys. mieszkań więcej niż obecnie - powiedział w poniedziałek w Gdyni wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki.  Wystąpienie przedstawiciela rządu relacjonowaliśmy w Polskim Radiu 24. 
Zobacz więcej na temat:  Mieszkanie Plus mieszkanie mieszkania na wynajem Gdynia Mateusz Morawiecki Ministerstwo Rozwoju budownictwo

Nie będzie mikrokawalerek. Nowe mieszkanie ma mieć 25 mkw

Ministerstwo Budownictwa wycofało się z pomysłu budowania mikrokawalerek. - Zmieniliśmy zdanie. Już nie chcemy, by budowano mieszkania o powierzchni 14 czy 18 mkw – wyjaśnił Tomasz Żuchowski, wiceminister infrastruktury i budownictwa. - Nie będzie jednak ograniczeń dotyczących minimalnych wielkości i szerokości pokoi, łazienek oraz kuchni i korytarzy w mieszkaniach – dodał. Decyzję komentował w Polskim Radiu 24 ekspert ds. rynku nieruchomości Bartosz Turek.
Zobacz więcej na temat:  mieszkania budownictwo inwestycje ministerstwo infrastruktury mieszkania na wynajem

Nowe mieszkania na wynajem. "To eksperyment w skali kraju"

W Jarocinie i jego okolicach powstanie 400 mieszkań czynszowych na wynajem. W sfinansowaniu przedsięwzięcia pomoże Bank Gospodarstwa Krajowego, dzięki Funduszowi Municypalnemu. – Włączamy ten projekt w program „Mieszkanie Plus” – podkreślał w Pulsie Gospodarki Włodzimierz Stasiak, wiceprezes BGK Nieruchomości. W Polskim Radiu 24 o inicjatywie mówili również Jan Strumiłło z Instytutu Sobieskiego i Piotr Hofman z HM Inwest SA.
Zobacz więcej na temat:  mieszkania na wynajem mieszkanie Jarocin BGK Mieszkanie Plus