Polskie Radio
Section05

regiony

Zaginęła 15-letnia Natalia z Niepołomic. Policja prosi o pomoc

Zaginiona 15-latka wyszła z domu w Niepołomicach (woj. małopolskie) w poniedziałek 30 grudnia ok. 12.30. Od tej chwili nie ma z nią kontaktu. - Mamy przypuszczenie, że może przebywać w Krakowie - powiedział w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl podkom. Paweł Tomasik, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA małopolskie służby i bezpieczeństwo policja zaginieni