X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Adam Bielan

Śniadanie w Trójce

Goście Salonu prasowego - Dominika Wielowieyska z "Gazety Wyborczej", Piotr Gabryel z "Rzeczpospolitej", Cezary Michalski z "Dziennika"i Tomasz Wróblewski -szef wydawnictwa "Polskapresse" Goście salonu politycznego - minister Mirosław Drzewiecki -PO, minister Marek Sawicki -PSL, europoseł Adam Bielan -rzecznik PiS, przew. klubu LiD Wojciech Olejniczak i przew. "Solidarności" Janusz Śniadek. Zapraszam, Beata Michniewicz.
Zobacz więcej na temat:  Adam Bielan cezary michalski dominika Mirosław Drzewiecki PSL Rzeczpospolita śniadanie Wojciech Olejniczak

Śniadanie w Trójce

Gośćmi będą publicyści - Piotr Gabryel, z "Rzeczpospolitej", Jan Rolicki z "Faktu", Bartosz Węglarczyk z "Gazety Wyborczej", Jan Wróbel z 'Dziennika" i po dziesiątej rozmowa z politykami - Julia Piterą z PO, Adamem Bielanem z PiS Jarosławem Kalinowskim z PSL i Jerzym Szmajdzińskim z LiD. Jednym z gości będzie także były polityk, prof. Tomasz Nałęcz.
Zobacz więcej na temat:  Adam Bielan Gazeta Wyborcza Jarosław Kalinowski Jerzy Szmajdziński PSL śniadanie Tomasz Nałęcz