Polskie Radio
Section05
Ewa Bem

Wieczorna wędrówka z Queen, Ewą Bem i duetem Więcek/Przybysz

To już siódma wieczorna wędrówka w towarzystwie Justyny Grabarz i audycji "Białe szumy". 24 listopada 2021 roku przypadła 30. rocznica śmierci Freddiego Mercury'ego. Dlatego w programie nie mogło zabraknąć muzyki Queen. Ponadto zajrzeliśmy do zarówno starszych, jak i najnowszych albumów z kolekcji "Polish Jazz".
Zobacz więcej na temat:  Justyna Grabarz Trójka MUZYKA muzyka hp paulina przybysz Queen Freddie Mercury Ewa Bem Jazz Czesław Niemen

Ewa Bem: muzyka jest dla mnie kołem ratunkowym

- Nigdy nie dbałam o obecność na scenie, o dobre recenzje, zawsze fundamentem była muzyka i pragnienie tworzenia jej, kreatywność, jakaś siła wewnętrzna. Wróciłam, kocham was i podziwiam, że pamiętacie o mnie. Będę śpiewała, ale w żadnym kieracie, tylko tak jak serce i dusza pozwoli - mówiła na antenie wokalistka Ewa Bem, która pojawiła się na scenie po kilkuletniej przerwie.
Zobacz więcej na temat:  Ewa Bem Jakub Jamrozek Dwójka KULTURA

Finałowy koncert Ladies' Jazz Festival 2020 w Trójce!

Na scenie w Gdyni Urszula Dudziak Solo oraz Dorota Miśkiewicz & Marek Napiórkowski, a na telebimach i w internecie: Wendy Lands, Candy Dulfer i Beth Hart – program finałowego koncertu tegorocznej, hybrydowej edycji Ladies' Jazz Festival zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Transmisja wydarzenia w najbliższą niedzielę 26 lipca w radiowej Trójce, początek o godz. 19.05.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Jazz Urszula Dudziak Piotr Baron Ewa Bem Marek Napiórkowski