Polskie Radio
Section05
Jarosław Kurski

"Ostrzegałem Cię". Krzysztof Wyszkowski apeluje o dymisję Jarosława Kurskiego

Na Twitterze Krzysztof Wyszkowski opublikował list otwarty skierowany do Jarosława Kurskiego, w którym nakłania go do złożenia dymisji z funkcji zastępcy Adama Michnika. Prośba jest efektem pokazanego wczoraj programu "Magazyn śledczy Anity Gargas" na antenach TVP1. Materiał pokazywał nieznane dotąd nagrania Michnika z Wojciechem Jaruzelskim.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kurski Krzysztof Wyszkowski społeczeństwo POLSKA Wojciech Jaruzelski

"My już wielokrotnie cięliśmy koszty". Wicenaczelny "GW" uderza w zarząd Agory, ujawniono treść maila

"Oceniam, że Zarząd spółki tkwi w stanie kryzysu przywództwa. Jest też niekompetentny, by zarządzać wyrafinowanym biznesem subskrypcyjnym, który jest głównym gwarantem niezależności »Gazety Wyborczej«" - napisał w mailu wicenaczelny "GW" Jarosław Kurski. Informacje podał serwis Press.pl.
Zobacz więcej na temat:  Gazeta Wyborcza Jarosław Kurski media dziennikarstwo społeczeństwo POLSKA

"Szambo nieprawdziwych oskarżeń i sugestii". Wicerzecznik PiS o "Gazecie Przed-Wyborczej"

Zastępca redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" Jarosław Kurski zapowiedział publikację "prawdy o »niezłomnym« PAD", krytykującą prezydenta Andrzeja Dudę. Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel ocenił, że to "absolutnie obrzydliwy materiał pod względem moralnym, nieprawdziwy pod względem faktograficznym i mocno wątpliwy pod względem prawnym".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kampania wyborcza wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie Gazeta Wyborcza Radosław Fogiel Jarosław Kurski prezydent Andrzej Duda media

"Gazeta Wyborcza" wyjaśnia: PiS nie wygrało o włos

"PiS nie wygrało o włos, jak napisaliśmy w drukowanej »Wyborczej« na podstawie późnowieczornych exit poll. Już po zamknięciu wydania okazało się, że różnica się powiększa na rzecz... PiS" - pisze we wtorkowej "Gazecie Wyborczej" jej wicenaczelny Jarosław Kurski. Dodaje, że wynik wyborów to "wielki sukces partii rządzącej i jej historyczne zwycięstwo".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 Jarosław Kurski Gazeta Wyborcza Koalicja Europejska