Polskie Radio
Section05
Konin

Jarosław Kaczyński w Koninie: chcemy, żeby Polska mogła dobrze przetrwać trudny czas

- My widzimy, że nie jest czas na podziały, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że jeżeli nie będziemy mieli silnego państwa to będzie źle - powiedział w Koninie Jarosław Kaczyński. Prezes PiS spędził weekend w Wielkopolsce - wcześniej w niedzielę odwiedził Gniezno, a w sobotę był w Kórniku i Poznaniu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Konin Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość

Prezes PiS: Donald Tusk jest nadzieją polskiej niewoli i podporządkowania pod but niemiecki

- Lider PO Donald Tusk nie jest nadzieją polskiej wolności, jest nadzieją polskiej niewoli i polskiego podporządkowania pod but niemiecki. Jest nadzieją tych, którzy bardzo źle życzą Polsce - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński w niedzielę na spotkaniu z mieszkańcami Gniezna. Zachęcamy do oglądania transmisji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jarosław Kaczyński Konin Gniezno Donald Tusk opozycja

Wielkopolskie: 66-latka oszukana przez "ortopedę z USA". Straciła 50 tys. zł

Około 50 tys. zł straciła 66-letnia mieszkanka Konina (woj. wielkopolskie), która została oszukana przez poznanego za pośrednictwem mediów społecznościowych mężczyznę podającego się za amerykańskiego ortopedę – podała w piątek policja.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony wielkopolskie służby i bezpieczeństwo policja policja polska oszustwa oszustwo Facebook internet wyłudzenia pieniądze finanse Konin

Tragedia w woj. wielkopolskim. 26-latka w ciąży znaleziona martwa przy torach

Do tragicznego wydarzenia doszło w Zaryniu - wsi w województwie wielkopolskim, w powiecie konińskim. Ciało 26-letniej kobiety zostało znalezione w pobliżu torów kolejowych. Na ciele ofiary odkryto ślady licznych obrażeń. W pobliżu stał samochód z włączonym silnikiem i otwartymi drzwiami.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony śmierć Konin służby i bezpieczeństwo prokuratura policja ciąża wypadek wielkopolskie kujawsko-pomorskie