X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Śmierć dziennikarza

Premier przyzna specjalną rentę rodzinie zmarłego Polaka

 - Podjąłem decyzję o przyznaniu specjalnej renty rodzinie pana Bartosza Niedzielskiego; Polak zapłacił życiem, żeby żyć mogli inni - napisał na Twitterze w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki.  O śmierci mieszkającego w Strasburgu 36-letniego Polaka Barta Pedro Orenta-Niedzielskiego, piątej ofiary niedawnej strzelaniny w Strasburgu, poinformował jego brat. 
Zobacz więcej na temat:  terroryzm Francja śmierć Śmierć dziennikarza Strasburg ŚWIAT

Bratysława: ponad 50 tys. ludzi na protestach antyrządowych

W co najmniej 40 słowackich miastach odbyły się antyrządowe protesty. Protestujących poparł prezydent Słowacji Andrej Kiska, manifestacje skrytykował premier Robert Fico, co pogłębiło kryzys polityczny w państwie wywołany publikacją artykuł zamordowanego dziennikarza o związkach rządzących elit politycznych z włoską mafią i wyłudzeniu przez nich unijnych funduszy.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Słowacja Śmierć dziennikarza

Zabójstwo Jana Kuciaka. Zostawił nieukończony artykuł

W związku z zabójstwem słowackiego dziennikarza śledczego Jana Kuciaka ze swej funkcji ustąpił minister kultury Słowacji Marek Madiaricz. Jan Kuciak badał domniemaną korupcję na wysokich szczeblach słowackiej polityki i jej związki z włoską mafią. O ostatnich, niedokończonych artykułach dziennikarza, poinformował portal informacyjny, dla którego pracował - aktuality.sk.
Zobacz więcej na temat:  Słowacja Śmierć dziennikarza dziennikarstwo przestępczość ŚWIAT