X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
TYLKO U NAS

TK pod lupą prokuratury? "Zobaczyliśmy inną twarz sędziów"

Prawo i Sprawiedliwość uważa, że prokuratura z urzędu powinna zająć się sprawą nieprawidłowości stwierdzonych we wstępnym audycie TK. - Nie planujemy składać zawiadomienia. Działania powinny zostać podjęte przez odpowiednie instytucje kontrolujące Trybunał, np. prokuraturę - mówi portalowi PolskieRadio.pl szef klubu PiS Ryszard Terlecki.
Zobacz więcej na temat:  polityka TYLKO U NAS Trybunał Konstytucyjny Prawo i Sprawiedliwość prokuratura

Z miłości do sportu Zbliża się sportowe wydarzenie roku

Po raz drugi w historii Atlanta Falcons zagrają w Super Bowl. Ich rywalem - 5 lutego będzie drużyna New England Patriots. W programie "Z miłości do sportu" w PolskieRadio.pl m.in. o 51. finale ligi futbolu amerykańskiego NFL opowiadali prezes PLFA Jędrzej Stęszewski i Konrad Paszkiewicz - zawodnik Warsaw Eagles i reprezentacji Polski.
Zobacz więcej na temat:  futbol amerykański Super Bowl Z miłości do sportu TYLKO U NAS TWG2017

Rafał Wójcikowski mógł przeżyć? Jest relacja świadka

Nowe fakty w sprawie  wypadku na trasie S8, w którym zginął poseł Rafał Wójcikowski. Świadek zdarzenia, który zadzwonił do Radia Kierowców Programu I Polskiego Radia mówi, że próbował ratować posła Wójcikowskiego. Jak później stwierdził w rozmowie z portalem PolskieRadio.pl, poseł jeszcze żył kiedy wyciągnął go z samochodu. Jego zdaniem ratownicy stracili najcenniejsze 4 minuty.
Zobacz więcej na temat:  Rafał Wójcikowski wypadek Kukiz'15 TYLKO U NAS

Poseł Kukiz'15 o kulisach rozmów ws. apelu opozycji

Platforma Obywatelska i Nowoczesna dementują informacje w sprawie apelu opozycji o pomoc do międzynarodowych instytucji w związku z sytuacją w Polsce. Dokument został zaprezentowany, gdy rozpoczynała się okupacja Sejmu. - Ten apel jest faktem, a zaprzeczanie temu jest tylko dalszym kompromitowaniem się totalnej opozycji - mówi portalowi PolskieRadio.pl poseł Kukiz'15 Sylwester Chruszcz, który widział treść oświadczenia.
Zobacz więcej na temat:  TYLKO U NAS opozycja demokratyczna Nowoczesna Platforma Obywatelska Kukiz'15 Sejm

"Decyzja dotycząca przyszłości Tuska zapadła"

- Wybór Antonio Tajaniego na przewodniczącego Parlamentu Europejskiego znacznie osłabia szansę Donalda Tuska na reelekcję - powiedział portalowi PolskieRadio.pl poseł Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Sellin. W podobnym tonie wypowiadają się również inni politycy w Sejmie. Czy przyszłość Donalda Tuska w Brukseli jest już przesądzona?
Zobacz więcej na temat:  TYLKO U NAS polityka Donald Tusk Prawo i Sprawiedliwość Unia Europejska Parlament Europejski

Dziś rozstrzygnie się los Tuska? Oto możliwe scenariusze

Parlament Europejski wybiera przewodniczącego. - Teoretycznie łatwiejszą drogę powinien mieć kandydat chadeków, który już na starcie ma więcej głosów - tłumaczy portalowi PolskieRadio.pl dr hab. Piotr Wawrzyk z Katedry Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Wybór kandydata Europejskiej Partii Ludowej mógłby doprowadzić do przetasowań w unijnych instytucjach. Takie rozstrzygnięcie to też zła wiadomość dla Donalda Tuska.
Zobacz więcej na temat:  TYLKO U NAS polityka Donald Tusk Parlament Europejski