X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Wspomnienia stanu wojennego

- Tuż po północy na plebanię zastukały pierwsze osoby z informacjami, że aresztowano ich bliskich. Nigdy nie zapomnę, jak przyszła żona jednego z działaczy z dwójką małych dzieci, które uczyłem w szkole, wszyscy zapłakani. Powiedziała, że męża w środku nocy wyciągnięto z łóżka, zakuto w kajdanki i na oczach dzieci zabrano - tak noc wprowadzenia stanu wojennego wspominała ks. Isakowicz-Zaleski, który wtedy był klerykiem parafii w Chrzanowie.
Zobacz więcej na temat:  Rafał Porzeziński stan wojenny dobroczynność Kościół katolicki Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Kolejna edycja"Choinek Jedynki" rozpoczęta!

Po raz 15. ruszyła akcja "Choinki Jedynki", której celem w tym roku jest zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji im. Brata Alberta. Honorowy patronat nad akcją objęła małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda.
Zobacz więcej na temat:  Agnieszka Kunikowska Anna Dymna Bogdan Sawicki Choinki Jedynki Choinki Jedynki 2016 Franciszek Maśluszczak Małgorzata Kownacka Rafał Porzeziński Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Ks. Isakowicz-Zaleski: polscy politycy nie dbają o Polaków na Ukrainie

- Symboliczne, tak jak to jest we Lwowie, zrzucenie pomnika Lenina i postawienie na nim pomnika Bandery, zbrodniarza, jest rzeczą, o którą martwią się Polacy. Bo w tej całej sprawie polscy politycy w ogóle nie dbają o Polaków tam mieszkających. To jest od pół miliona do miliona ludzi, którzy są całkowicie przez polskie partie pozostawieni samym sobie - powiedział w radiowej Jedynce
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kaczyński Tadeusz Isakowicz-Zaleski Ukraina UPA