Polskie Radio
Section05
Waldemar Pawlak

Polityka gazowa rządu Tuska: Dbanie o interes rosyjski

W artykule dotyczącym udziału b. wicepremiera i ministra gospodarki Waldemara Pawlaka w negocjacjach gazowych z Rosją tygodnik „Sieci” napisał, że „trudno w to uwierzyć, ale Waldemar Pawlak dbał o interes rosyjski lepiej niż sami Rosjanie”. O kontrakcie gazowym z Rosja mówił w Polskim Radiu 24 współautor artykułu Marek Pyza („Sieci”).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Waldemar Pawlak Rosja gaz ziemny PGNiG Gazprom

"Waldemar Pawlak to bardzo niebezpieczny człowiek"

W poniedziałek w tygodniku „Sieci” ukaże się tekst Marka Pyzy i Marcina Wikło "Człowiek z Moskwy w Warszawie” opowiadający o kulisach negocjacji z Moskwą ws. Gazociągu Jamalskiego i innych polsko-rosyjskich projektów elektroenergetycznych. W audycji Gorący Temat rozmowa z współautorem tekstu Markiem Pyzą.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Waldemar Pawlak bezpieczeństwo energetyczne Gazprom Marek Pyza korupcja gaz ziemny POLSKA

Janusz Piechociński straci fotel prezesa PSL?

Z nieoficjalnych informacji wynika, że podczas sobotniego posiedzenia władz PSL może dojść do odwołania Janusza Piechocińskiego z funkcji prezesa partii. Jego miejsce zająłby wiceprezes PSL, mninister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz. Jak dowiedziała się IAR, taki wniosek złoży były prezes PSL Waldemar Pawlak.
Zobacz więcej na temat:  Janusz Piechociński polityka Polskie Stronnictwo Ludowe PSL Waldemar Pawlak Władysław Kosiniak-Kamysz