X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
internet

"Nie oddamy szkoły"

"Zostawcie naszą szkołę", "Protestujemy", "Nie oddamy szkoły" - plakaty tej treści zdobią fronton budynku, w którym mieści się Zespół Szkół nr 26 przy ul. Urbanistów w Warszawie. W skład zespołu wchodzi Liceum Ogólnokształcące, Zasadnicza Szkoła Zawodowa i Technikum Włókiennicze - jedyna szkoła otej specjalności w województwie. Placówka jest bardzo dobrze wyposażona: specjalistyczne warsztaty do nauki zawodu, pracownie komputerowe, internet, itp. Panuje w niej miła i przyjazna atmosfera, co sprawia, że zarówno uczniowie jak i nauczyciele czują się bardzo związani z tym miejscem. Niestety, ostatnio nad szkołą zawisły "czarne chmury" - decyzją władz Powiatu Warszawskiego ma ona zostać zlikwidowana, a uczniowie i pedagodzy przeniesieni do sąsiedniej szkoły - molocha. Władze Powiatu tłumaczą swoją decyzję kłopotami finansowymi. Czyje racje zwyciężą?
Zobacz więcej na temat:  internet Warszawa