Polskie Radio
Section05
konwencja PiS

M. Lodowski: ruchy opozycji wyglądają nieautentycznie

- Opozycja przestała być "seksi". Jakiekolwiek przechylenie w daną stronę wygląda u nich nieautentycznie i w związku z tym prowadzi ostentacyjną narrację pokazując, że cierpi za Polskę - powiedział w Polskim Radiu 24 Miłosz Lodowski, publicysta. Gościem audycji był również dr Piotr Zakrzewski, politolog z UKSW.
Zobacz więcej na temat:  konwencja PiS Wybory parlamentarne 2019 polityka opozycja Jarosław Kaczyński Grzegorz Schetyna Kornel Morawiecki Mateusz Drozda Lech Wałęsa

Jarosław Kaczyński: chcemy, żeby Polacy żyli na wysokim poziomie

- Potraktowaliśmy władzę poważnie. Rząd bardzo ciężko pracował i to przyniosło efekty we wszystkich dziedzinach - mówił na konwencji w Koszalinie prezes PiS Jarosław Kaczyński. Zwrócił uwagę na wielką rolę rodziny w społeczeństwie. - Musimy bronić wartości, a na pierwszym miejscu rodziny i dzieci - podkreślił.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość polityka konwencja PiS konwencje PiS PiS Koszalin Jarosław Kaczyński Paweł Szefernaker

"Piątka dla zdrowia" PiS. Ł. Szumowski: dobry standard opieki w każdym mieście

Wzrost nakładów na służbę zdrowia, Fundusz Modernizacji Szpitali, pakiet badań kontrolnych dla każdego Polaka, koordynowana opieka nad seniorami i osobami niesamodzielnymi w każdym powiecie oraz miliard na centrum onkologii - zakłada "piątka dla zdrowia" zaprezentowana w sobotę przez PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość PiS konwencja PiS Ministerstwo Zdrowia wybory w Polsce Opole